شیائومی دو اسپیکر بلوتوث ضد آب جدید معرفی کرد


شیائومی دو اسپیکر بلوتوث جدید Sound Pocket و Sound Outdoor را به خط تولید بین المللی خود اضافه کرده است.

بر اساس گزارش تکناک، اسپیکر Sound Outdoor شیائومی در رنگ های مشکی، آبی و قرمز عرضه خواهد شد. این اسپیکر به گونه ای طراحی شده است که حمل آن آسان و بادوام باشد. اندازه آن به گونه ای است که در اکثر کیف ها قرار می گیرد و دارای پایه های لاستیکی و بند حمل برای حمل آسان است. علیرغم اندازه کوچک، این ستون صدای قدرتمندی با توان خروجی 30 وات به لطف ساب ووفر داخلی، دو رادیاتور غیرفعال و یک توییتر ارائه می دهد.

این اسپیکر همچنین برای تحمل شرایط سخت ساخته شده است و دارای استاندارد IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است. اسپیکر Sound Outdoor از فناوری بلوتوث 5.4 برای اتصال آسان به دستگاه ها، دکمه های کنترلی برای سهولت استفاده و باتری 2600 میلی آمپر ساعتی که تا 12 ساعت با صدای 50 درصد دوام می آورد، استفاده می کند. علاوه بر این، این اسپیکر را می توان به بلندگوی دیگری برای صدای استریو یا به 100 دستگاه دیگر متصل کرد تا سیستم صوتی بزرگتری ایجاد کند.

در مقابل، اسپیکر Sound Pocket راه حل فشرده تری را بدون کاهش کیفیت ارائه می دهد. این اسپیکر کوچکتر فقط در رنگ مشکی موجود است و برای استفاده شخصی مناسب است. Sound Pocket با وجود بدنه مقاوم در برابر آب و گرد و غبار IP67 توان خروجی 5 وات را ارائه می دهد. این اسپیکر سبک وزن به راحتی قابل حمل است و می تواند تا 10 ساعت با صدای 40 درصد پخش کند.

اگرچه این شرکت هنوز تاریخ انتشار مشخصی را برای اروپا و آمریکای شمالی اعلام نکرده است، اما انتظار می رود به زودی اعلام شود.

Related Posts