شیائومی به پشتیبانی از ردمی نوت 9، ردمی 9 و پوکو M2 پایان داد
شیائومی امروز لیست گوشی‌هایی که پشتیبانی از آن‌ها را پایان داده است در وب‌سایت خود منتشر کرده که شامل ردمی نوت 9، ردمی 9 و پوکو M2 می‌شود. این شرکت به طور منظم لیست مذکور را با دستگاه‌های جدیدتر به‌روز می‌کند.

سه گوشی ردمی نوت 9، ردمی 9 و پوکو M2 جزو محبوب‌ترین گوشی‌های اقتصادی بازار هستند که در سال 2020 معرفی شدند. حالا به‌گفته شیائومی، این گوشی‌ها دیگر آپدیت‌های نرم‌افزاری را دریافت نخواهند کرد.

این دستگاه‌ها در زمان معرفی، رابط کاربری MIUI 11 را بر پایه اندروید 10 اجرا می‌کردند و تاکنون دو آپدیت اصلی MIUI و اندروید را دریافت کرده‌اند. آن‌ها در حال‌حاضر رابط کاربری MIUI 13 را بر پایه اندروید 12 اجرا می‌کنند.

هرچند نرم‌افزار روی این گوشی‌ها حدود 2 سال قدمت دارد، اما عملکرد آن‌ها بسیار خوب است و می‌توانند تقریبا همه اپلیکیشن‌های اندروید را بدون هیچ مشکلی اجرا کنند.

بنابراین دارندگان این گوشی‌ها نیازی به ارتقاء گوشی خود به مدل‌های جدیدتر ندارند، مگر این‌که بخواهند از سخت‌افزار یا اتصال 5G بهتری استفاده کنند. با این‌حال، باید توجه داشته باشید که این گوشی‌ها از این به‌بعد هیچ آپدیت امنیتی (به جز در موارد نادر) دریافت نخواهند کرد.

آیا شما هم یکی از این گوشی‌ها را دارید می‌توانید تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید