شایعه: گوشی تاشو ارزان‌قیمت سامسونگ گلکسی زد FE در راهست
به نظر می‌رسد سامسونگ روی یک گوشی تاشو به نام گلکسی زد FE کار می‌کند که قیمت بسیار پایین‌تری خواهد داشت.

گوشی‌های تاشو همواره دارای قیمت بالایی بوده و امکان خرید آن‌ها برای همه افراد وجود نداشته است. در حالیک‌ه سامسونگ به‌تازگی دو مدل گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 را معرفی کرده، اما ظاهرا این شرکت قصد دارد سال آینده میلادی یک گوشی تاشو اقتصادی نیز عرضه کند.

با توجه به شایعات اخیر به نظر می رسد که سامسونگ تمرکز خود را روی تولید محصولات سری FE گذاشته است. این شرکت احتمالا به‌زودی گوشی گلکسی S23 FE را معرفی خواهد کرد و برخی شایعات نیز به تبلت گلکسی تب S9 FE اشاره کرده‌اند.

حالا یک افشاگر مطرح به نام Revegnus در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) فاش کرده که سامسونگ بعد از معرفی گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 در سال 2024، مدل ارزان‌قیمت گلکسی زد FE (مدل لایت) را رونمایی خواهد کرد.

از آن‌جا که قیمت پایه گلکسی زد فلیپ 5 در حال‌حاضر 999 دلار است، انتظار می‌رود که قیمت گلکسی زد FE حدود 800 دلار یا حتی کمتر باشد. به هر حال، ایده اصلی سری FE سامسونگ ارائه قابلیت‌های گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت با قیمت پایین است و این موضوع در مورد گلکسی زد FE هم می تواند صادق باشد.

Revegnus همچنین ادعا می‌کند گوشی گلکسی S23 FE به‌زودی معرفی خواهد شد و سامسونگ قصد دارد برخلاف روند فعلی، هر سال یک مدل جدید از این گوشی‌ها ارائه کند.

البته ما در مورد سابقه این افشاگر مطمئن نیستیم و باید ببینیم در ماه‌های آینده چه اطلاعات بیشتری در این زمینه به بیرون درز پیدا می‌کند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید