شایعه: نینتندو سوییچ 2 سال آینده با نمایشگر LCD عرضه خواهد شد
به نظر می‌رسد کنسول دستی نینتندو سوییچ 2 سال آینده معرفی خواهد شد. رقابت در بازار کنسول‌های دستی شدید شده است و هر شرکتی سعی می‌کند تا سهمی از این بازار را که هم‌اکنون در سلطه نینتندو سوییچ قرار دارد به دست آورد. به عنوان مثال، اخیرا فاش شده بود که لنوو روی یک کنسول دستی جدید به نام Legion Go کار می‌کند. این افزایش رقابت‌ها ظاهرا نظر نینتندو را به خود جلب کرده است.

طبق اطلاعاتی که امروز فاش شده، نینتندو در حال توسعه کنسول دستی سوییچ 2 است و قصد دارد آن را در نیمه دوم سال 2024 معرفی کند. کنسول جدید این شرکت با بازی‌های قدیمی سازگار خواهد بود، اما یک ویژگی مهم را از دست خواهد داد.

شرکت نینتندو نسخه OLED سوییچ را در سال 2021 معرفی کرد. این نسخه که از نظر مشخصات فنی تفاوت چندانی با مدل اصلی ندارد به خاطر نمایشگر بهتر مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفت. اما ظاهرا سوییچ 2 به جای پنل OLED از یک صفحه‌نمایش LCD استفاده خواهد کرد. البته این کنسول کماکان قادر به اتصال به نمایشگرهای دیگر خواهد بود و اگر شما یک تلویزیون OLED داشته باشید می‌توانید با یک داک به آن وصل شوید. با این‌حال احتمالاً نینتندو تصمیم گرفته در سوییچ 2 برای کاهش هزینه‌ها از پنل LCD استفاده کند.

طبق گزارش امروز، نینتندو سوییچ 2 در سه ماهه دوم 2024 معرفی خواهد شد و دلیل اینکه نینتندو با تاخیر آن را معرفی می‌کند این است که نمی‌خواهد تحت تاثیر بحران جهانی تراشه قرار بگیرد. در حال حاضر، قیمت بالای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری S/X باعث شده تا بازار کنسول‌ها برای مدت طولانی تحت سلطه دلالان باشد.

اما خبر خوب اینکه نینتندو سوییچ 2 با بازی‌های قدیمی سوییچ 1 سازگار خواهد بود و بازی‌های دیجیتالی و فیزیکی شما را به‌راحتی اجرا خواهد کرد. بنابراین، کتابخانه بازی‌های شما که هزینه زیادی برای آن کرده‌اید همچنان در دسترس‌ خواهد بود.

گزارش امروز اشاره‌ای به زمان دقیق عرضه نینتندو سوییچ 2 در سال 2024 نکرده است. در هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم در هفته‌ها و ماه‌های آینده چه اطلاعات بیشتری درباره قیمت و مشخصات فنی این کنسول منتشر می‌شود.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید