شایعات آیفون 15 اپل، ساختار و گزینه های رنگ آن


تنها دو ماه تا عرضه سری آیفون 15 باقی مانده است، هیجان در میان علاقه مندان به فناوری در حال افزایش است. گفته می شود مدل های جدید دارای نوآوری های مختلفی از جمله حذف ناچ هستند. همچنین انتظار می‌رود که آن‌ها در رنگ‌های بسیار متنوعی عرضه شوند و شایعه شده است که دو گزینه رنگی جدید در این محدوده وجود دارند.

آیفون‌ها نه تنها با ویژگی‌هایشان، بلکه از نظر طراحی و گزینه‌های رنگی نیز متمایز می‌شوند. به عنوان مثال، حتماً مجذوب آیفون 14 زرد رنگ اخیر شده اید، اکنون وضعیت مشابهی در مورد مدل های جدید به وجود آمده است. شایعه شده است که اپل دو رنگ جدید را برای سری آیفون 15 معرفی می کند: قرمز تیره برای آیفون 15 پرو و ​​سبز برای آیفون 15 و آیفون 15 پلاس.

رنگ قرمز جدید آیفون 15 پرو به عنوان یک سایه “بنفش” توصیف می شود. انتظار می رود کمی روشن تر از بنفش تیره آیفون 14 پرو باشد، اما همچنان بسیار غنی باشد. گفته می شود رنگ سبز آیفون 15 و آیفون 15 پلاس شبیه به رنگ سبز آیفون 12 و آیفون 11 است.

این رنگ‌های جدید به گزینه‌های رنگی موجود برای سری آیفون 15 اضافه می‌شوند که طبق شایعات، نقره‌ای، خاکستری و طلایی هستند. همچنین شایعه شده است که آیفون 15 پرو از جنس تیتانیوم ساخته شده است که برای اولین بار برای آیفون خواهد بود. اپل چندین سال است که از تیتانیوم در اپل واچ استفاده می کند و به دلیل استحکام و دوام آن مشهور است.

دقیقاً مشخص نیست که سری آیفون 15 چه زمانی عرضه می شود، اما انتظار می رود در سپتامبر 2023 عرضه شود. در این بین، همه می توانیم رنگ و جنس آن را حدس بزنیم. منتظر آخرین اخبار فناوری باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید