سامسونگ نسخه محدود گلکسی واچ 6 کلاسیک Astro Edition را معرفی کرد
سامسونگ از نسخه محدود گلکسی واچ 6 کلاسیک با نام Astro Edition رونمایی کرد. طراحی این نسخه از اسطرلاب الهام گرفته شده که یک وسیله باستانی برای کمک به مسافران جهت پیدا کردن مسیر بود.

این ساعت اولین نسخه ویژه گلکسی واچ برای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست. سامسونگ به این دلیل طراحی اسطرلاب را برای این نسخه انتخاب کرده، چون آن را نماد میراث علمی این منطقه در زمینه نجوم و ریاضیات می‌داند.

گلکسی واچ 6 کلاسیک Astro Edition در یک ااندازه 47 میلی‌متری ارائه شده و دارای یک قاب Black Astro، بند پارچه‌ای اضافی، باندل‌های Astro Edition و قابلیت‌ها و واچ‌فیس‌های انحصاری است. این قابلیت‌ها شامل قطب‌نما و ردیاب‌های ماه و خورشید می‌شود. شما همچنین با خرید Astro Edition، به فروشگاه VIP سامسونگ دسترسی خواهید داشت.

ساعت Astro Edition قرار است در کشورهایی مثل امارات متحده عربی، کویت، قطر، بحرین، عمان، عربستان سعودی، عراق، مصر، اردن، ترکیه و مراکش عرضه شود. این ساعت از امروز از طریق وب‌سایت سامسونگ قابل سفارش خواهد بود و جزئیات بیشتر درباره قیمت و نحوه عرضه آن را می‌توانید از طریق شعب محلی پیگیری کنید.

مدیر بازاریابی منطقه خاورمیانه سامسونگ گفته است:

ساعت Astro Edition نوعی ادای احترام سامسونگ به دانشمندن خاورمیانه در زمینه‌های مختلف علم و فناوری است. سامسونگ معتقد است که منطقه خاورمیانه دارای پتانسیل‌ها و جایگاه برجسته‌ای در زمینه نوآوری دارد. معرفی ساعت Astro Edition نه‌تنها نقطه عطفی در پیشرفت فناوری است، بلکه نشان‌دهنده باور ما به منطقه خاورمیانه در شکل دادن به آینده فناوری است.

سایر ویژگی‌های و مشخصات فنی این مدل، مشابه مدل عادی کلاسیک است. با این‌حال مدل استرو ادیشن نیز مانند سایر نسخه‌های محدود، قرار نیست برای همیشه در دسترس خریداران قرار داشته باشد. پس اگر این مدل را می‌پسندید، زودتر دست به کار شوید!
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید