سامسونگ عرضه هدفون XR خود – Oneknock را به تعویق انداخت


شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرده است که توسعه هدست XR (واقعیت افزوده) خود را به طور موقت به تعویق انداخته است که نشان دهنده ارزیابی کلی برنامه های آن است.

من گزارش میدم تکناکاین شرکت اخیراً به تأمین کنندگان پنل خود از تأخیر اطلاع داده است، در حالی که برنامه اولیه تقریباً 3-6 ماه از برنامه عقب است.

عواقب ویژن پرو اپل برای پروژه XR سامسونگ.

تصمیم برای بازبینی پروژه XR پس از معرفی هدست واقعیت مختلط (MR) اپل به نام Vision Pro صورت گرفت. سامسونگ با در نظر گرفتن مشخصات و ویژگی های محصول رقیب اپل، طراحی، مشخصات داخلی و عملکرد کلی XR سامسونگ را اصلاح کرده است.

پیش از این در سال 2014، سامسونگ با Oculus در نسخه “Gear VR” و به دنبال آن هدست Odyssey Plus در سال 2018 همکاری کرد. اما این محصولات به دلیل محدودیت های عملکردی و نبود بازار XR نادیده گرفته شدند. بررسی های کاربران همچنین به معایب مرتبط با اتصال دستگاه ها به تلفن های هوشمند اشاره کرد.

برای افزایش قابلیت‌های هدست XR، Samsung Electronics بخش Immersive Display Lab را در واحد تجاری Mobile Experience (MX) خود ایجاد کرده است که به تحقیق و توسعه XR اختصاص دارد. در حالی که هنوز جزئیات خاصی از دستگاه های XR سامسونگ اعلام نشده است، کارشناسان صنعت انتظار دارند که آنها ترکیبی از تراشه های کوالکام و سیستم عامل های گوگل را برای ارائه ویژگی های نوآورانه به کار گیرند.

محصولات آینده احتمالاً به شکل عینک، عینک یا هدفون خواهند بود و احتمالاً با گوشی‌های هوشمند و ساعت‌های گلکسی سازگار خواهند بود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید