سامسونگ دومین گوشی پرچم‌دار «اولترا» خود را رونمایی می‌کند


سامسونگ ممکن است امسال دومین گوشی پرچم‌دار «اولترا» خود را رونمایی کند. این گوشی که احتمالاً گلکسی زد فولد 6 اولترا نام خواهد داشت، نسخه ارتقایافته‌ای از زد فولد 6 معمولی خواهد بود.

به‌گزارش تک‌ناک، مدتی است که زمزمه‌هایی درباره عرضه مدلی ارزان‌تر از گلکسی فولد 6 به‌گوش می‌رسد. بااین‌حال، جزئیات کمی از نام احتمالی این گوشی مقرون‌به‌صرفه و نحوه کاهش قیمت آن منتشر شده است. اکنون شواهد جدیدی که اعضای وب‌سایت Galaxy Club کشف کرده‌اند، حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است در حال ساخت مدلی پرچم‌دار از گلکسی زد فولد 6 با پسوند «اوترا» باشد.

اگر شایعات درباره گلکسی زد فولد 6 اولترا حقیقت داشته باشد، این اولین‌باری خواهد بود که سامسونگ از برند «اولترا» برای گوشی تاشو استفاده می‌کند. همچنین، این نام نشان می‌دهد که با‌توجه‌به قیمت 1,799 دلاری گلکسی زد فولد 5، احتمالاً با گوشی گران‌قیمت‌تری طرف باشیم.

Galaxy Club گزارش می‌دهد که سامسونگ روی دستگاهی با شماره مدل SM-F958 کار می‌کند که با شماره مدل گلکسی S24 اولترا (SM-S928) مطابقت دارد. براساس این گزارش، عدد هشت در انتهای شماره مدل نشان‌دهنده نسخه «Ultra» است. در مقام مقایسه، شماره مدل گلکسی زد فولد پنج، SM-F946 است و انتظار می‌رود زد فولد شش معمولی با شماره مدل SM-F956 عرضه شود.

علاوه‌بر‌این، این گزارش حاکی از آن است که عرضه گلکسی زد فولد 6 اولترا ممکن است به کره‌جنوبی محدود شود. درحال‌حاضر، به‌نظر می‌رسد SM-F958 تنها برای کره‌جنوبی در دست توسعه قرار دارد و عرضه آن در ایالات متحده و اروپا یا دیگر بازارها تأیید نشده است.

درحالی‌که منطقی است فرض کنیم شماره مدل جدید کشف‌شده برای گلکسی Z Fold 6 به نسخه‌ای پریمیوم‌تر از این گوشی اشاره می‌کند، این به‌تنهایی برای اثبات وجود دستگاه کافی نیست. برای تأیید نهایی اینکه گلکسی زد فولد 6 اولترا واقعاً ساخته خواهد شد یا خیر، باید منتظر شواهد یا افشاگری‌های بیشتری باشیم.

Related Posts