سامسونگ در تدارک عرضه ردیاب گلکسی SmartTag 2 – تک ناک


بعد از معرفی ردیاب گلکسی SmartTag در سال 2021، انتظار می‌رود سامسونگ در آینده نزدیک ردیاب گلکسی SmartTag 2 را راه‌اندازی کند، و اکنون یک لیست خرده‌فروشی جزئیات جدیدی را به روشنی نشان می‌دهد.

به گزارش تکناک، قبلاً از طریق افشاکننده ها  و گزارش های قبلی، به طور قابل توجهی درباره گلکسی SmartTag 2  اطلاعاتی را دیده بودیم. گفته شده بود که این دستگاه از استاندارد بلوتوث جدید 5.3 پشتیبانی می‌کند که به بهبود عمر باتری اشاره می‌کند. سپس، یک لیست FCC طراحی ردیاب را با حلقه داخلی و همچنین پشتیبانی UWB نشان داد.

اکنون، یک لیست خرده‌فروشی جزئیات بیشتری را ارائه می‌دهد. MobileFun طراحی را در رنگ‌های سیاه و سفید نشان می‌دهد و همچنین پشتیبانی UWB را تأیید می‌کند. در مورد گلکسی SmartTag اصلی، سامسونگ دو نوع مختلف داشت، که تنها مدل گران‌قیمت‌تر پشتیبانی از اتصال UWB داشت. این همراه با لیست FCC، به نظر می‌رسد که به طور قطعی گلکسی SmartTag 2 تنها یک مدل با همزمانی بلوتوث و UWB خواهد داشت. فراتر از آن، فهرست ارجاعات متعددی به شبکه «SmartThings Find» دارد.

قابلیت SmartThings Find شرکت سامسونگ به شما امکان می‌دهد تا کمی هوش به خانه خود اضافه کنید. اگر مطمئن نیستید کلیدهایتان کجا هستند، به سادگی به برنامه SmartThings بنگرید و می‌توانید به راحتی، سریع و موثر مکان آن‌ها را پیدا کنید. این کار باعث می‌شود که صبح‌ها در هنگام تاخیر برای رفتن به کار، نگرانی و استرس کمتری داشته باشید، زیرا نیازی به جستجو در همه جا ندارید و به جای آن فقط برنامه را باز کرده و آن‌ها را به سرعت پیدا کنید.

این شبکه از دستگاه‌های گلکسی سامسونگ برای ردیابی موقعیت این دستگاه‌ها استفاده می‌کند، اما تنها با دستگاه‌های گلکسی کار می‌کند. در همین حال، گوگل در انتظار فعال شدن شبکه “Find My Device” خود است که هنگامی که اپل اجازه می‌دهد، فعال می‌شود و به نظر می‌رسد سامسونگ از آن پشتیبانی نخواهد کرد. امیدواریم که این موضوع تغییر کند، زیرا شبکه گوگل از تمام دستگاه‌های اندرویدی استفاده خواهد کرد و در نتیجه پشتیبانی بهتری داشته باشد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید