سامسونگ تاریخ عرضه گلکسی Z Flip 5 و Z Fold 5 را اعلام کرده است
سامسونگ بالاخره زمان رویداد Unpacked بعدی خود را اعلام کرد. در مراسمی که در سئول برگزار می شود، سامسونگ گوشی های گلکسی زد فلیپ 5 و زد فولد 5 را معرفی خواهد کرد.

سامسونگ ماه گذشته اعلام کرد که اولین رویداد Unpacked خود را در هفته آخر جولای (اوایل مرداد) در کره جنوبی برگزار می کند. برخی شایعات به تاریخ 26 جولای (4 آگوست) برای این رویداد اشاره داشتند و اکنون این شایعه به حقیقت پیوسته و سامسونگ آن را به طور رسمی تایید کرده است.

سامسونگ در مورد محصولاتی که قرار است در این رویداد رونمایی شود صحبتی نکرده است، اما در بیانیه مطبوعاتی خود می گوید: “یک رویداد فرهنگی جدید در راه است” و از ما می خواهد “به طرف مقابل بپیوندیم.” همچنین گرافیک منتشر شده در این یادداشت به ما نشان می دهد که گوشی گلکسی زد فلیپ چگونه خواهد بود.

این تصویر تایید می کند که گلکسی زد فلیپ 5 به طور رسمی در رویداد Unpacked معرفی خواهد شد، اما انتظار می رود گلکسی رد فولد 5 نیز در این رویداد رونمایی شود. همچنین انتظار داریم سامسونگ در این مراسم محصولات دیگری از جمله Smart Tag 2 را معرفی کند. این شرکت همچنین ممکن است در روزهای آینده تیزرهایی از این گوشی منتشر کند.

گلکسی زد فولد 5 تغییرات عمده ای نسبت به نسل قبلی نخواهد داشت. با این حال، گلکسی زد فلیپ 5 با استفاده از نمایشگر بزرگتر روی جلد بسیار جذاب تر خواهد بود. شایعات حاکی از آن است که این نمایشگر کارایی بیشتری دارد و می توانید بدون باز کردن گوشی، کارهایی مانند ناوبری را با آن انجام دهید.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید