سامسونگ به زودی تولید حلقه هوشمند «گلکسی رینگ» را آغاز خواهد کرددر حدود یک سال گذشته شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه سامسونگ در حال آماده‌سازی یک پوشیدنی هوشمند جدید است. پوشیدنی هوشمندی که احتمالاً حلقه‌ای نوآورانه با نام «گلکسی رینگ» (Galaxy Ring) خواهد بود. بازار پوشیدنی‌های هوشمند از این نوع نسبتاً دست نخورده است، بنابراین منطقی است که سامسونگ آن را محک بزند.

به گفته The Elec، این شرکت کره‌ای در حال حاضر فرآیند توسعه را به پایان رسانده و احتمالاً ماه آینده تولید انبوه اولین حلقه هوشمند خود را آغاز خواهد کرد. طبق گزارش‌ها، غول فناوری کره‌ای منابع سخت افزاری مورد نیاز خود را تأمین کرده و فقط باید تصمیم بگیرد که چه زمانی تولید انبوه را آغاز کند.

اگر چه چیزی تا شروع تولید گلکسی رینگ باقی نمانده، اما عرضه آن تا قبل از سال 2024 اتفاق نخواهد افتاد. جدا از فرآیندهای مربوط به کسب استانداردها و تأییدیه‌ها، این محصول باید مراحل مختلف صدور گواهینامه را برای به دست آوردن وضعیت “دستگاه پزشکی” طی کند. درست مانند سری گلکسی واچ که اکنون نه تنها ECG بلکه ردیابی ضربان قلب نامنظم را نیز ارائه می‌دهد.

ضدور این گواهینامه‌ها می‌توانند چندین ماه طول بکشید، بنابراین گلکسی رینگ احتمالاً در سال 2024 وارد بازار خواهد شد. برخی حدس می‌زنند که سامسونگ این محصول را در اوایل سال 2024 و به همراه گوشی‌های سری گلکسی اس 24 رونمایی کند.


Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید