رویداد IGN Live از 7 تا 9 ژوئن در لس آنجلس برگزار خواهد شد


یک رویداد IGN Live که به نوعی جایگزین نمایشگاه می شود E3 از 7 تا 9 ژوئن (نیمه دوم ژوئن) در مرکز همایش های لس آنجلس برگزار می شود.

در حالی که تعطیلی طولانی مدت نمایشگاه بازی های ویدیویی E3 در سال 2023 غیرمنتظره نبود، بسیاری از طرفداران بازی که دهه ها از این رویداد لذت برده اند هنوز ناامید هستند. در اوایل سال جاری، وب سایت بازی IGN اعلام کرد که قصد دارد یک رویداد حضوری به نام IGN Live در لس آنجلس برگزار کند. اکنون اطلاعات بیشتری در مورد این رویداد داریم.

به گزارش نوین، وب سایت IGN اعلام کرد که IGN Live از 7 تا 9 ژوئن در مرکز شهر لس آنجلس برگزار می شود. با این حال، برخلاف اکثر نمایش‌های E3 که در مرکز همایش لس‌آنجلس برگزار می‌شوند، IGN Live در Magicbox، یک مرکز رویداد واقع در نزدیکی محل معمول E3 برگزار می‌شود.

به گفته نمایندگان IGN، در این رویداد یک نمایش صحنه ای با حضور توسعه دهندگان، ناشران، سازندگان و سایر افراد مرتبط از دنیای بازی و سرگرمی برگزار می شود. فعالیت های دیگری برای شرکت کنندگان برنامه ریزی شده است. شامل افشاگری های انحصاری، تریلرها، دموهای گیم پلی، پنل های بحث، مصاحبه ها و قسمت های نمایش های IGN. علاوه بر این، محتوای زنده IGN به صورت آنلاین پخش خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که کدام شرکت های بازی در IGN Live شرکت خواهند کرد. همچنین اطلاعاتی در مورد زمان دقیق و قیمت بلیط این رویداد زنده در دسترس نیست. علاوه بر IGN Live، به نظر می‌رسد بسیاری از صنعت بازی از اوایل ژوئن ۲۰۲۴ برای برگزاری رویدادهای استریم برای معرفی و نمایش بازی‌های جدید از همین بازه زمانی استفاده خواهند کرد.

مایکروسافت قبلاً تأیید کرده است که نمایشگاه بزرگ بازی Xbox خود را در ماه ژوئن برگزار خواهد کرد. در اینترنت شایعاتی مبنی بر معرفی رسمی بازی بعدی Gears of War در کنار سایر عناوین در این رویداد به گوش می رسد.

همچنین یوبی سافت تایید کرده است که رویداد استریم Ubisoft Forward خود را در 10 ژوئن در لس آنجلس برگزار خواهد کرد. آخرین رویداد Summer Game Fest نیز در 7 ژوئن از لس آنجلس پخش خواهد شد.

Future Games Show برای رویداد Summer Stream 2024 در 8 ژوئن برنامه ریزی شده است و انتظار می رود رویداد تابستانی PC Gaming Show نیز در ژوئن برگزار شود. به احتمال زیاد در آینده نزدیک رویدادهای بازی بیشتری برای این زمان مشخص خواهد شد.

Related Posts