رونمایی از BMW Skytop با طرح مفهومی کوسه


بی ام و از کانسپت جدیدی به نام بی ام و اسکای تاپ رونمایی کرد که طراحی کوسه مانندی دارد و 617 اسب بخار قدرت دارد.

من گزارش میدم مجردب ام و به تازگی از کانسپت جدید خود با نام BMW Skytop رونمایی کرده است. ما انتظار داریم این مدل پیش نمایش نسل بعدی بی ام و سری 8 باشد، زیر کاپوت این خودروی افسانه ای جدید، موتور 4.4 لیتری توربوشارژر دوقلو S68 قرار دارد که 617 اسب بخار قدرت دارد.

BMW این مدل را در سواحل دریاچه کومو در Villa d'Este Concorso d'Eleganza ارائه کرد و سعی کرد روی استایل بدنه خود تمرکز کند. باواریایی ها اعلام کرده اند که از 503 و Z8 بر اساس ساختار BMW Skytop الگوبرداری کرده اند که بدون شک بر جذابیت آن افزوده است.

Carbuzz در مورد خودروی جدید BMW می نویسد که دارای چراغ های عقب باریک مشابه Z8 است و دارای اگزوزهای دوگانه با دیفیوزر و درب عقب یکپارچه است. اینکه BMW می گوید BMW Skytop شبیه 503 است، در ظاهر کاملاً واضح نیست. البته باید گفت که 503 کاپوت بلند و عقب بلند دارد. به همین دلیل است که این عناصر طراحی را می توان در نسخه SkyTop مشاهده کرد. گلگیر عقب برجسته 503 نیز در این مدل به چشم می خورد.

چیزی که از طراحی این مدل می توانیم به دست آوریم این است که با یک ماشین عضلانی روبرو هستیم. در واقع، کاپوت بی ام و اسکای تاپ از شکلی شبیه به خطوط بسته شدن کاپوت 503 در جلو، مشبکی شبیه i8 با حاشیه روشن را می بینیم و ورودی هوا در سپر جلو به وضوح قابل مشاهده است. . سپر جلو در دیفیوزر تیز شده است تا آیرودینامیک Skytop را بهبود بخشد.

چراغ های جلوی این خودرو بسیار باریک بوده و توجه همگان را به خود جلب می کند. در داخل کابین شاهد طراحی سری 8 و صندلی های دوقلوی چرم قهوه ای هستیم که به زیبایی این مدل می افزاید. پانل سقف نیز قابل جابجایی است و افراد می توانند سقف را در روزهای آفتابی جابجا کنند.

در پایان باید بگوییم که BMW Skytop با طراحی خیره کننده خود برای رانندگی در یک جاده ساحلی آفتابی طراحی شده است. این خودروساز باواریایی هنوز مشخص نکرده است که کدام یک از مدل های Skytop خود پیش از عرضه است و آیا در آینده به تولید انبوه می رسد یا خیر.

Related Posts