روش جدید YouTube برای پخش سریع ویدیوها – One Knock


یوتیوب در حال آزمایش راهی است که به شما کمک می کند ویدیوها را در سریع ترین زمان ممکن تماشا کنید.

من گزارش میدم تکناکطبق اطلاعات ارسال شده توسط صفحه آزمایشی یوتیوب، این ویژگی اجازه می دهد تا با فشار طولانی پخش کننده ویدیو، سرعت پخش را روی 2X تنظیم کنید. در حال حاضر، مشترکین YouTube Premium می توانند در آزمایش شرکت کنند.

این ویژگی یک ارتقاء عالی است. در حال حاضر، افزایش سرعت پخش در YouTube شامل چندین مرحله طولانی و خسته کننده است. در اپلیکیشن موبایل باید روی ویدیو ضربه بزنید و سپس از منوی سه نقطه سرعت پخش را انتخاب کنید و سپس از بین گزینه های مختلف سرعت پخش فیلم را روی گزینه دلخواه تنظیم کنید.

مراحل این فرآیند در نسخه تحت وب روی موبایل و دسکتاپ تقریباً یکسان است. همچنین در دسکتاپ می توانید از کلیدهای Shift و <> برای افزایش یا کاهش سرعت پخش بدون مراجعه به منوها استفاده کنید. به نظر می‌رسد این ویژگی جدید تا حدی از TikTok الهام گرفته شده است: با فشار طولانی روی یک ویدیو، مجموعه‌ای از گزینه‌ها از جمله منوی سرعت پخش نمایش داده می‌شود.

طبق صفحه آزمایشات یوتیوب، تست مطبوعات طولانی یوتیوب تا 13 آگوست در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، فقط مشترکین YouTube Premium می‌توانند آن را تماشا کنند.

سایر کاربران نیز پس از پایان تست منتظر این ویژگی هستند. یکی دیگر از ویژگی های درخواستی کاربران یوتیوب، امکان تماشای ویدیوها با سرعت پخش بیش از 2 برابر است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید