راهنمای خرید اپیلید; چگونه بهترین اپیلاتور را انتخاب کنیم؟


هنگام خرید اپیلاتور باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت تا نتیجه خرید راضی کننده باشد. در راهنمای خرید اپیلاتور به شما می گوییم که در انتخاب اپیلاتور چه فاکتورهایی را در نظر بگیرید. اگر خرید ایمیل نیز در برنامه شماست، این مقاله به شما کمک می کند تا به این سوال پاسخ دهید که یک ایمیل خوب را چه بخرید. پاسخ.

انتخاب اپیلید مناسب

تنوع انواع و برندهای اپیلید به قدری زیاد است که گاهی اوقات کاربر در انتخاب اپیلید مناسب دچار مشکل می شود. در چنین مواردی، به راهنمای خرید اپیلاتور نیاز است تا به شما بگوید در انتخاب اپیلاتور چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر موهای پرپشتی دارید، کدام اپیلاتور را باید انتخاب کنید؟ اپیلاتوری که می خواهید برای اصلاح صورت استفاده کنید؟ سری اپیلاتورها چگونه باید باشد؟ دانستن پاسخ تمام این سوالات به شما کمک می کند اپیلیدیا مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کنید. در زیر با مواردی که هنگام خرید باید در نظر بگیرید آشنا می شوید.

مناطق در نظر گرفته شده برای استفاده

اولین اپیلیدهای ساخته شده تنها یک سری داشتند و کاربر باید تمام اعضای بدن را با همان سری تنظیم می کرد. با گذشت زمان و با تکامل اپیلیدها، سری های جدیدی به آنها اضافه شد که به کاربران اجازه می داد از سری های مختلف برای قسمت های مختلف بدن استفاده کنند. به عنوان مثال اگر می خواهید صورت خود را با اپیلید اصلاح کنید، باید مدل های اپیلید را انتخاب کنید که سری های کوچک صورت نیز دارند.

خشک یا مرطوب

اگرچه اپیلید روی پوست های خشک عالی عمل می کند، اما استفاده از مدل های مرطوب زیر آب گرم، درد اصلاح را کاهش می دهد و آب نیز مانند مسکن از درد ناخوشایند اصلاح جلوگیری می کند. این مشکل به دلیل ترشح هورمون اندورفین است که باعث کاهش درد می شود. به همین دلیل امروزه اپیلاتورهای مرطوب بسیار محبوبتر از اپیلاتورهای خشک هستند. البته اپیلیدهایی وجود دارند که هم به صورت خشک و هم مرطوب قابل استفاده هستند. اما انتخاب نوع اپیلاتور بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. می توانید یک اپیلاتور برای پوست خشک، یک اپیلاتور برای استفاده در زیر آب یا یک اپیلاتور که به شما امکان استفاده از هر دو را می دهد انتخاب کنید.

تعداد موچین

تعداد موچین های اپیلید یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود. زیرا این عنصر می تواند کیفیت عمل اپیلید را نیز بر روی پوست شما نشان دهد. هر چه تعداد موچین یا اپیلاتور بیشتر باشد، سرعت اصلاح بیشتر و کار سریعتر انجام می شود، همچنین درد کمتری را تجربه می کنید زیرا چندین مو به طور همزمان از روی پوست برداشته می شود. بنابراین در انتخاب اپیلید به تعداد موچین توجه ویژه ای داشته باشید.

میزان درد

از آنجایی که آستانه درد افراد متفاوت است، ممکن است برای برخی افراد مهم باشد که بدانند در طول اپیلاسیون چقدر درد خواهند داشت. اصلاح، زمانی که مو از ریشه کنده می شود، صرف نظر از روش، تا حدودی دردناک است. درد اپیلید اپیلید نیز اجتناب ناپذیر است. با این حال، برخی از اپیلیدهای جدید دارای ویژگی‌هایی هستند که باعث می‌شود اصلاح با درد کمتر و تحمل آن آسان‌تر شود. سری چند اپیلید جدید دارای ماساژور هستند و در حین اصلاح پوست شما نیز ماساژ داده می شود. این ویژگی درد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

تنظیمات سرعت

اپیلیدها اغلب 2 سرعت متفاوت دارند. زیرا اصلاح قسمت های مختلف بدن باید با سرعت های مختلف انجام شود. افرادی که تازه از اپیلید استفاده می کنند معمولاً در ابتدا از انتخاب سرعت بالا و انتخاب سرعت پایین می ترسند. در چنین حالتی حتی اگر مبتدی هستید بهتر است برای نواحی مانند دست و پا سرعت بالا و برای نواحی مانند زیربغل و صورت که پوست حساس تر است سرعت پایین را انتخاب کنید. همانطور که گفتیم اکثر اپیلیدها حالت دو سرعته دارند اما برخی از آنها تک سرعته هستند یا سرعت آنها به صورت خودکار تنظیم می شود. بنابراین در انتخاب اپیلاتور به تنظیمات سرعت آن توجه کنید.

با سیم یا بی سیم

همانطور که قبلا ذکر شد، اپیلیدها به صورت خشک و مرطوب وجود دارند. قطعا نمی توان از اپیلید با سیم استفاده کرد بنابراین این مدل اپیلیدها با باتری کار می کنند و پس از استفاده با شارژر شارژ می شوند. دستگاه معمولا بعد از یک ساعت استفاده نیاز به شارژ مجدد دارد.اپیلاتورهای سیمی نیز اپیلیدهایی هستند که فقط باید به صورت خشک استفاده شوند. این اپیلیدها منبع انرژی ثابتی دارند و تا زمانی که بخواهید می توانید از آنها استفاده کنید. هنگام انتخاب یک وسیله برقی، باید ببینید منبع تغذیه چیست و آیا دستگاه سیمی را ترجیح می دهید یا مدلی که با باتری کار می کند.

سطح سر و صدا

اپیلاتورها وسایلی پر سر و صدا هستند. سطح نویز دستگاه زمانی که شما به طور مداوم از آنها برای 20-30 دقیقه استفاده می کنید می تواند واقعا آزار دهنده باشد. علاوه بر این، اگر فردی در اطراف شما باشد، با وجود سر و صدای این وسیله، نمی تواند روی کار خود تمرکز کند و عصبانی می شود. برندهای معروف و قابل اعتمادی مانند براون در تولید سری جدید اپیلیدهای خود به این مشکل توجه ویژه ای داشته اند تا کاربر بتواند با آرامش کار خود را انجام دهد. بنابراین هنگام انتخاب اپلیکیشن خود، فراموش نکنید که میزان صدای دستگاه را بررسی کنید.

نور درونی

آیا تا به حال پس از اپیلاسیون متوجه شده اید که مقداری از پوست را ترک کرده اید و نتیجه اصلاح آن چیزی نیست که می خواهید؟ وجود چراغ داخل اپیلید برای بهبود بینایی در هنگام اصلاح یکی از ویژگی هایی است که در بسیاری از اپیلیدهای جدید وجود دارد و باعث اصلاح بهتر می شود. اپیلیدهای جدید دارای فناوری جدیدی هستند که از نور قرمز برای کمک به اصلاح نزدیک شما استفاده می کند.

موارد گنجانده شده است

Extended Epilids شامل مواردی است که به شما رفع خوبی می دهد. از جمله این اقلام همراه می توان به سری ماساژور، سری اصلاح نقاط مختلف بدن و برس تمیز کردن دستگاه پس از استفاده اشاره کرد. سری های مختلف به شما این امکان را می دهد که هر قسمت از بدن را با یک سری خاص و مناسب اصلاح کنید. سری ماساژور همچنین به افزایش گردش خون در پوست و کاهش درد کمک می کند. وجود برس نیز امکان تمیز کردن موچین و سایر قسمت های دستگاه را پس از اصلاح میسر می سازد.

نتیجه

همانطور که در راهنمای خرید اپیلاتور متوجه شدید، فاکتورهای مختلفی در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود. با در نظر گرفتن همه این موارد، از خرید راضی خواهید بود و در کل تجربه اصلاح خوبی خواهید داشت. اگر فاکتورهای دیگری را در ذهن دارید که باید در راهنمای خرید اپیلید گنجانده شود، خوشحال می شویم که آنها را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

آیا اپیلاتور مرطوب بهتر از خشک است؟

از آنجایی که آب درد را کاهش می دهد، هنگام استفاده از اپیلاتور مرطوب در زیر آب، درد کمتری احساس خواهید کرد.

مهمترین فاکتور در راهنمای خرید اپیلاتور چیست؟

قیمت دستگاه، برند و نوع اپیلید خشک یا مرطوب مهم ترین فاکتورهایی است که در انتخاب و خرید باید به آن توجه کنید.

در انتخاب اپیلید تعداد کلکتورهای مو برای اپیلید چقدر اهمیت دارد؟

هر چه تعداد اپیلاتورها یا موچین ها بیشتر باشد، درد کمتری را تجربه می کند و موهای زائد سریعتر برداشته می شود.

در این مقاله به مقایسه مک بوک ایر M1 با مک بوک ایر M2 می پردازیم. آیا این هزینه به صرفه تر است؟

تفاوت مک بوک ایر M1 و M2

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید