خرید بیت کوین همیشه بهترین گزینه نیست! معرفی ارزهای دیجیتال آینده!


بازار ارزهای دیجیتال را باید بازاری جذاب دانست. اگر مردم ارزهای دیجیتال آینده را خریداری و نگهداری کنند، می توانند سود خوبی به دست آورند. بیت کوین را باید پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال دانست که تقریباً همه بارها نام آن را شنیده اند. اما باید بدانید که با توجه به قیمت فعلی بیت کوین و امکان رشد مناسب و بسیار بیشتر برخی از ارزهای دیجیتال، بسیاری از کارشناسان دیگر بیت کوین را به عنوان بهترین گزینه توصیه نمی کنند. در این مقاله به معرفی چند ارز دیجیتال آینده می پردازیم. تا آخر با ما باشید

نکات مهم در انتخاب ارزهای دیجیتال آینده

هر شخص با توجه به دانش، اطلاعات بازار، دسترسی و بسیاری موارد دیگر، ارزهای دیجیتال را بررسی می کند. باید توجه داشته باشیم که قبلا بیت کوین بخرید یا آلت کوین ها، حتما به جنبه های مهم تحلیل تکنیکال و فاندامنتال توجه کنید. با افزایش قیمت بیت کوین، قیمت تقریبا تمام آلتکوین ها افزایش می یابد.

اما برخی از آنها رشد بسیار خوبی را شاهد هستند، در حالی که برخی دیگر تنها چند درصد قیمت خود را افزایش می دهند. توجه به برخی نکات می تواند باعث شود ارزهای رمزنگاری شده امیدوارکننده را در زمان مناسب پیدا کنید. سرمایه گذاری روی این سکه ها و توکن ها در زمان مناسب به شما این امکان را می دهد که سود خوبی کسب کنید. از جمله مهم ترین نکاتی که در انتخاب ارزهای رمزنگاری شده باید در نظر گرفته شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تیم موسس
 • تیم توسعه
 • کاربردها و کاربردهای آن برای حل مسئله
 • کیفیت حل مسئله در پروژه
 • وضعیت شرکت کنندگان
 • مزیت رقابتی آن نسبت به رقبا
 • شرکا و سرمایه گذاران
 • تجزیه و تحلیل فنی و فرصت رشد بلند مدت
 • تحلیل بنیادی و توجه به اخبار
 • مقدار تقاضا
 • مقیاس پذیری

معرفی 6 ارز دیجیتال آینده نگر

ارزهای دیجیتال زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود. اما نمی توان همه آنها را جذاب و مناسب برای سرمایه گذاری دانست. برخی از ارزهای دیجیتال با توجه به موارد مختلفی مانند تحلیل بنیادی، طراحی قوی، پذیرش عمومی و تحلیل تکنیکال، فرصت رشد بیشتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارند. البته باید بدانید که این ارزهای رمزپایه که در این مقاله معرفی می کنیم، تنها امکان رشد خوبی دارند.

با توجه به اینکه بسیاری از موارد مانند قانون، جنگ و تورم تاثیر زیادی بر بازار ارزهای دیجیتال دارند، ممکن است همه چیز آنطور که مردم می خواهند پیش نرود. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از خرید بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال با یک متخصص مشورت کنید. برخی از ارزهای دیجیتال امیدوارکننده عبارتند از:

1- ارز دیجیتال اتریوم

قطعا یکی از امیدوارکننده ترین ارزهای دیجیتال اتریوم است. بسیاری از مردم بر این باورند که به دلیل کارایی بالای اتریوم، این ارز دیجیتال می تواند در درازمدت تاج را از بیت کوین بگیرد. توجه به نمودار قیمت بیت کوین به اتریوم نیز نشان می دهد که اتریوم در طول زمان قوی تر می شود. به همین دلیل، اکثر کاربران بیت کوین خود را فروخته اند تا به جای آن اتریوم بخرند.

البته این کار طبق سلیقه و تحلیل انجام می شود و نمی توان آن را امری قطعی دانست. اتریوم با ایجاد امکان قراردادهای هوشمند، خرید و فروش NFT و بسیاری موارد دیگر، توانسته است نقش مهمی در بازار ارزهای دیجیتال ایفا کند. این موارد در کنار به روز رسانی شبکه مناسب این سکه منجر به افزایش آنی تعداد علاقه مندان به آن شد.

2- سکه بایننس

بایننس کوین را باید به عنوان یکی دیگر از ارزهای دیجیتال امیدوار کننده در نظر گرفت. صرافی بایننس را باید بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دانست که بسیاری از مردم به دلیل ارائه خدمات مناسب، آن را قابل اعتمادترین و مطمئن ترین صرافی می نامند. این موارد باعث شده تا سکه تولید شده توسط این صرافی از شهرت بالایی برخوردار باشد و بسیاری آن را یکی از ارزهای دیجیتال امیدوارکننده می دانند که می توانند با خرید آن سود خوبی کسب کنند.

3- کاردانو یا جهنم

شبکه کاردانو که واحد پولی آن ADA (ADA) نام دارد را می توان یکی دیگر از شبکه های جذاب در دنیای ارزهای دیجیتال نامید. این شبکه که بسیاری آن را مهم ترین رقیب اتریوم می دانند، توسط یکی از بنیانگذاران اتریوم ایجاد و توسعه یافته است. این شبکه در حال حاضر برخی از ویژگی‌ها و خدماتی را به کاربران ارائه می‌کند که اتریوم قصد دارد در به‌روزرسانی‌های آینده خود آن‌ها را پیاده‌سازی کند.

این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به سکه این شبکه، Ada، فرصتی برای رشد بدهند و آن را یکی از ارزهای دیجیتال آینده بنامند. با توجه به قیمت پایین آدا نسبت به اتریوم، بیت کوین و بایننس کوین، بسیاری از افراد علاقه بیشتری به خرید این سکه نشان می دهند و همین امر می تواند به افزایش قیمت منطقی و بالای آن نیز کمک کند.

4- اتصال چینی

Chainlink را باید به عنوان یکی دیگر از ارزهای دیجیتال امیدوار کننده در نظر گرفت. با استفاده از اوراکل، Chainlink کاربران را قادر می سازد تا از اطلاعات خارج از شبکه بلاک چین در این شبکه استفاده کنند. معرفی China Link سر و صدای زیادی در بازار ایجاد کرد.

زنجیره لینک توانست در دوره صعودی قبلی افزایش قیمت زیادی را تجربه کند، اما با شروع روند نزولی بیت کوین، قیمت این سکه نیز کاهش زیادی پیدا کرد و همین امر منجر به شکاف قیمتی زیادی با سقف قیمتی تاریخی آن شد. سود خوبی برای خریداران به ارمغان بیاورد

5- ریپل (XRP)

بسیاری از مردم از ریپل به دلیل مشکلاتی که در دادگاه داشت، منصرف شدند. قیمت سکه شبکه ریپل (XRP) در چند سال گذشته نوسان زیادی نداشته و رشد خوبی نداشته است. این موارد بسیاری از کارشناسان را به این باور رسانده است که این سکه می تواند رشد بسیار خوبی را تجربه کند.

6- بهمن

بهمن یکی دیگر از ارزهای دیجیتال امیدوارکننده است. این ارز دیجیتال با اتریوم رقابت می کند و خدمات مشابهی را ارائه می دهد. این شبکه که می تواند چندین شبکه مالی جهانی را پشتیبانی کند، با مشکلات عجیب و غریب رقبای خود مواجه نیست و همین امر باعث شده است که توجه خود را افزایش دهد.

پایداری، توانایی رقابت با اتریوم و حل برخی از مسائل مربوط به بهبود شبکه و افزایش پایداری را باید یکی از مهم ترین دلایلی دانست که باعث رشد مناسب قیمت آوا در سال های آینده می شود.

نتیجه

بسیاری از افراد در سال های اخیر توانسته اند با خرید و فروش بیت کوین سود خوبی کسب کنند. در حال حاضر، با توجه به قیمت بیت کوین، خرید ارز دیجیتال بیت کوین دیگر بهترین گزینه برای کسب درآمد از ارز دیجیتال نیست. در چند ماه گذشته، توجه به ارزهای دیجیتال امیدوارکننده و جذابی مانند اتریوم، بایننس کوین، آدا، ریپل و آوا شده است. این سکه ها می توانند در افزایش بعدی رشد بسیار خوبی را تجربه کنند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید