حافظه 368 ترابایتی وسترن دیجیتال معرفی شد!


هارد اکسترنال محصولی شناخته شده است و در تمام دنیا برای جابجایی اطلاعات استفاده می شود. این نوع حافظه در دو نوع HDD و SSD تولید می شود و ظرفیت آنها از 256 گیگابایت تا 5 ترابایت یا بیشتر است. حال شرکت وسترن دیجیتال در اقدامی جالب، حافظه های SSD را با ظرفیت 368 ترابایت معرفی کرده است.

بله درست خواندید 368 ترابایت یا 368000 گیگابایت! این محصول Ultrastar Transporter نام دارد و شامل Xeon 4310 با 12 هسته و البته 128 گیگابایت رم RDIMM برای دستیابی به سرعت بالا می باشد.

طبق گفته وسترن دیجیتال، Ultrastar Transporter برای انتقال داده‌ها در زمانی که اتصال شبکه بسیار کند یا بسیار گران است طراحی شده است، و Transporter قرار است تمام داده‌هایی را که مثلاً ممکن است یک گروه تولید فیلم به آن نیاز داشته باشد، ذخیره کند.

البته، این جمله نباید باعث شود که فکر کنید Ultrastar Transporter در هر جایی قابل استفاده است. زیرا این محصول در نقطه حداکثر مصرف به 1300 وات برق نیاز دارد و وزن آن به 15 کیلوگرم می رسد. این دستگاه دارای یک کیف حمل مناسب است تا جابجایی آن آسان باشد.

با اتصال SSD به شبکه از طریق 200GbE از طریق دو پورت QSFP112 امکان تهیه و یا جمع آوری داده ها در سایت وجود دارد. یک رابط 10 گیگابایتی از طریق RJ45 نیز گنجانده شده است. این محصول به تازگی معرفی شده و هنوز اطلاعات کاملی از قیمت و زمان عرضه آن در دسترس نیست.

بررسی گوشی سامسونگ S24 Ultra با تست کیفیت بازی و دوربین

بررسی Samsung Galaxy S24 Ultra

Related Posts