جبرا ایرباد بی‌سیم Elite 10 و Elite 8 Active را معرفی کرد


جبرا امروز دو ایرباد بی‌سیم جدید با نام‌های Elite 10 و Elite 8 Active رونمایی کرد. این ایربادها موارد استفاده بسیار متفاوتی دارند. پرچم‌دار الیت 10 (249 دلار) قرار است بهترین و راحت‌ترین ایرباد جبرا باشد، در حالی‌که ایرباد الیت 8 اکتیو (199 دلار) دوام بسیار بالایی دارد و برای تمرینات ورزشی و تناسب اندام بسیار مناسب است. جبرا در هر دو ایرباد جدید خود از صدای فضایی استفاده کرده است.

جبرا الیت ۱۰ | Jabra Elite 10

از آنجا که مشتریان هنگام خرید ایرباد، راحتی را به عنوان مهم‌ترین عامل در نظر می‌گیرند، جبرا سعی کرده تا در طراحی Elite 10 که دارای طراحی نیمه باز است این موضوع را در نظر بگیرد. طراحی این ایرباد به‌گونه‌ای است که هرگونه احساس ناخوشایند گرفتگی گوش یا انسداد را از بین خواهد برد. این طراحی، Elite 10 را از سایر ایربادهای جبرا با سبک بسته متمایز خواهد کرد.

Elite 10 همچنین دارای ایرتیپ‌های سیلیکونی بیضی‌شکل و بسیار نرم است که به عمق گوش شما نفوذ نخواهند کرد. این ایرباد با وجود این‌که به‌منظور راحتی بیشتر به سبک نیمه باز طراحی شده، اما به‌گفته جبرا قدرتمندترین نویزکنسلینگ فعال این شرکت را دارد. این ایرباد با بهره‌گیری از فناوری اسکن می‌تواند نشت نویز را اندازه‌گیری کند و امواج صوتی مادون صوت را برای تعیین شکل مجرای گوش پخش نماید، سپس فیلتر نویزکنسلینگ آن به صورت داینامیک و خودکار به موثرترین سطح ممکن تغییر پیدا می‌کند.

ایرباد Elite 10 مجهز به درایورهای 10 میلی‌متری جدیدی است که بزرگتر از درایورهای Elite 7 Pro یا Elite 85ts Jabra هستند. به‌گفته جبرا، این ارتقا باعث بازتولید صداهای دقیق‌تر و غنی‌تر خواهد شد. این شرکت همچنین با همکاری دالبی سعی کرده صدای فضایی با ردیابی حرکات سر را به Elite 10 اضافه کند. این ایرباد همچنین دارای سیستم میکروفون شش‌گانه است که بهترین کاهش صدای باد و واضح‌ترین صدای تماس‌ها را در بین ایربادهای جبرا ارائه می‌کند. این ایرباد تا 6 ساعت دوام باتری (27 ساعت با کیس شارژ) دارد که کمی کمتر از Elite 7 Pro است، اما در عوض نویزکنسلینگ بهتر و صدای قوی‌تری ارائه می‌کند.

جبرا الیت ۸ اکتیو| Jabra Elite 8 Active

حالا به سراغ ایرباد Elite 8 Active برویم که جبرا آن را «بادوام‌ترین ایرباد دنیا» نامیده است. این ایرباد دارای استاندارد IP68 برای مقاومت در برابر آب و گردوغباراست که بالاتر از استاندارد IPX7 در اکثر ایربادهای پرچم‌دار بازار است. جبرا فقط به این بسنده نکرده و استاندارد نظامی 810H را هم برای Elite 8 Active دریافت کرده است. بنابراین این ایرباد در برابر تست‌های شدید دما، ضربه، افت فشار، آب نمک و غوطه‌وری کامل دوام آورده است.

این تست‌ها در مجموع شامل 11 مورد می‌شوند که از آن جمله می‌توان به تحمل 2 ساعت دمای 104 درجه با رطوبت 93 درصد، مقاومت در برابر پاشش 15 دقیقه‌ای آب نمک و دوام آوردن در تست خشک‌کردن حرارتی به مدت 15 دقیقه در دمای 104 درجه اشاره کرد.

ایرتیپ یا همان سَری سیلیکونی گوشی‌های Elite 8 Actives دارای روکش ShakeGrip است تا در هنگام تمرینات سخت در جای خود محکم بمانند. قابلیت نویزکنسلینگ تطبیقی آن از هر دو ایرباد Elite 4 Active و Elite 5 قوی‌تر است و نکته دیگر اینکه Elite 8 Actives از صدای فضایی نیز پشتیبانی می‌کند (البته بدون ردیابی حرکات سر). عمر باتری آن تا 8 ساعت پخش مستقیم و 32 ساعت با در نظر گرفتن کیس شارژ است.

Elite 10 و Elite 8 Active قابلیت‌های مشترک زیادی دارند: هر دوی آن‌ها از شارژ بی‌سیم، بلوتوث مولتی‌پوینت و LE Audio پشتیبانی می‌کنند. قرار است آپدیت‌های آینده، سازگاری با کدک‌های LC3 و LC3 Plus را نیز به آن‌ها اضافه کنند، اما فعلا شما به کدک‌های AAC و SBC دسترسی خواهید داشت. هر دو ایرباد جدید جبرا از Fast Pair در اندروید و Swift Pair در کامپیوترها پشتیبانی می‌کنند. شما می‌توانید جدیدترین ایربادهای بی‌سیم جبرا را از اواسط شهریورماه سفارش دهید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید