تکنو گوشی مفهومی رول شدنی فانتوم آلتیمیت را رونمایی کرد





گوشی‌های تاشو با وجود جذابیت خود معایب زیادی دارند. هزینه ساخت گوشی‌های تاشو به‌خاطر قرار دادن دو نمایشگر بالاست و امکان آسیب دیدن آن‌ها نیز وجود دارد. یک گوشی رول شدنی اما می‌تواند بسته به نیاز شما به یک تبلت تبدیل شود و بسیاری از موانع ساخت مدل‌های تاشو را ندارد. حالا تکنو با گوشی فانتوم آلتیمیت دید خود از چنین گوشی‌هایی را به اشتراک گذاشته است.

گوشی تکنو فانتوم آلتیمیت | Tenco Phantom Ultimate

این گوشی در حالت عادی یک نمایشگر ۶.۵۵ اینچی دارد که می‌توانید مانند هر گوشی دیگری با آن کار کنید. در این حالت بخش اضافه نمایشگر در پشت گوشی مشخص است و به‌صورت همیشه روشن، اطلاعات ضروری را در اختیارتان خواهد گذاشت. به این ترتیب حتی وقتی گوشی را به پشت روی میز قرار داده‌اید، کماکان می‌توانید اعلان‌ها را ببینید.

با فشار دادن یک دکمه و در عرض زمان ۱.۲ تا ۱.۳ ثانیه، نمایشگر باز شده و با یک پنل ۷.۱۱ اینچی LTPO AMOLED مواجه خواهید شد. این نمایشگر رزولوشن ۲۲۹۶ در ۱۵۹۶ پیکسل داشته که تراکم پیکسلی در آن به ۳۸۸ پیکسل بر اینچ می‌رسد. این پنل ۱۰۰ درصد بازه رنگی DCI-P3 را نیز پوشش می‌دهد، هرچند که این ارقام برای یک گوشی مفهومی اهمیت چندانی ندارد.

فانتوم آلتیمیت در حال حاضر ۹.۹۳ میلی‌متر ضخامت دارد و تکنو می‌گوید گوشی به خوبی درون دستتان جای می‌گیرد. بخش پشتی نمایشگر توسط شیشه محافظت می‌شود و جنس بدنه به ارگونومی بهتر گوشی کمک می‌کند.

متأسفانه این گوشی هنوز در سطح یک طرح مفهومی است و قرار نیست به بازار عرضه شود. با این‌حال تکنو نشان داده ساخت و عرضه چنین گوشی امکان‌پذیر است. به این ترتیب اصلاً بعید نیست در آینده نزدیک شاهد عرضه چنین گوشی‌های رول شدنی از سوی تکنو و یا سایر شرکت‌های پیشرو فناوری باشیم.



Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید