توییتر بی سر و صدا الزام ورود برای مشاهده توییت ها را حذف کرده است


توییتر در اقدامی غافلگیرکننده، الزام ورود برای مشاهده توییت‌ها را حذف کرده است و به هر کسی اجازه می‌دهد بدون نیاز به حساب کاربری به لینک‌های توییتر در مرورگر خود دسترسی داشته باشد. این توسعه توسط TechCrunch مورد توجه قرار گرفت زیرا همانطور که توسط Engadget گزارش شده است، پیش نمایش توییت ها در سیستم عامل های پیام رسانی محبوب مانند Slack، WhatsApp و حتی iMessage آغاز شده است.

اجرای اولیه الزام ورود به سیستم توسط توییتر به عنوان یک اقدام موقت معرفی شد و ایلان ماسک توضیح داد که هدف از آن جلوگیری از حذف داده هایی است که سرویس را برای کاربران عادی مختل می کند. با این حال، توییتر بیانیه رسمی در مورد تغییر اخیر یا اقدامات خاصی که برای رفع نگرانی های حذف داده ها انجام شده است، منتشر نکرده است.

نکته قابل توجه این است که تصمیم توییتر همزمان با راه اندازی آتی برنامه متا مبتنی بر متن جدید به نام Threads است. جالب اینجاست که Threads همچنین به طور خلاصه به کاربران اجازه می‌دهد تا قبل از حذف این ویژگی، پست‌های وب را بدون ورود به سیستم مشاهده کنند. باید دید آیا Threads رویکرد مشابهی را در پیش خواهد گرفت و به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به حساب کاربری در زمان راه اندازی رسمی به پست ها دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این به‌روزرسانی، ایلان ماسک محدودیت‌هایی را برای خواندن توییتر در آخر هفته اعمال کرد. کاربران تایید نشده در حال حاضر به 1000 پست در روز محدود شده اند، در حالی که کاربران تایید شده به 10000 پست در روز دسترسی دارند. توییتر ادعا می کند که تنها درصد کمی از کاربران تحت تأثیر این تغییرات قرار گرفته اند و همانطور که در پست وبلاگ اخیر این شرکت ذکر شده است، تأثیر آن بر تبلیغات بسیار کم بوده است. منتظر آخرین اخبار فناوری باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید