تماشا کنید: قابلیت Audio Magic Eraser پیکسل 8 گوگل فاش شد

امروز یک ویدیوی تبلیغاتی گوگل در شبکه اجتماعی ایکس فاش شده که قابلیت Audio Magic Eraser پیکسل 8 پرو را نشان می‌دهد.

در ماه‌های گذشته شاهد درز اطلاعاتی درباره گوشی‌های سری پیکسل 8 گوگل بودیم و حالا وب‌سایت 9to5Google از طریق یک افشاگر در شبکه اجتماعی X (توییتر) ویدیویی تبلیغاتی پیکسل 8 پرو منتشر کرده است.

در ویدیوی تبلیغاتی می توان چند اسکیت‌باز را مشاهده کرد که از قابلیت جدید پیکسل 8 پرو به نام Audio Magic Eraser استفاده می‌کنند. این قابلیت با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند صداهای غیرضروری را از کلیپ‌های ویدیویی حذف کند. اگر به خاطر داشته باشید قابلیت Magic Eraser یا پاک‌کن جادویی ابتدا با پیکسل 6 برای حذف موارد ناخواسته از عکس‌ها معرفی شد.

و در انتهای ویدیو، خود پیکسل 8 پرو را در یک رنگ آبی جدید می‌بینیم که ظاهر بسیار زیبایی دارد. نکته جالب اینکه در متن ویدیوی تبلیغاتی عبارت «گوگل پیکسل 8» به طور مکرر نوشته می‌شود، اما خود ویدیو درباره پیکسل 8 پرو است. این نشان می‌دهد که پیکسل 8 استاندارد نیز از قابلیت Audio Magic Eraser بهره خواهد برد.

رنگ‌های عجیب‌وغریب در ویدیوی تبلیغاتی پیکسل 8 پرو نشان می‌دهد که این کلیپ احتمالا آماده انتشار نبوده و ویدیوی اصلی احتمالا به این شکل نخواهد بود. انتظار می‌رود گوگل گوشی‌های پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو را مهرماه معرفی کند.

منبع

androidauthorityRelated Posts

دیدگاهتان را بنویسید