تماشا کنید: طراحی پلی استیشن 5 اسلیم فاش شد

امروز تصویری از پلی استیشن 5 اسلیم فاش شده که طراحی آن را به ما نشان می‌دهد، همچنین ویدیویی از این کنسول منتشر شده که آن را در دنیای واقعی به نمایش گذاشته است.

سونی از زمان عرضه پلی استیشن 2، همیشه یک نسخه اسلیم برای کنسول‌های خود ارائه کرده است. حالا که حدود سه سال از عرضه پلی استیشن 5 می‌گذرد، سوالاتی درباره عرضه PS5 Slim وجود دارد. حالا با توجه به افشاگری‌های جدید به نظر می‌رسد که سونی احتمالا روی این نسخه کار می‌کند.

امروز ویدیویی از یک نسخه جدید پلی استیشن 5 در شبکه اجتماعی X (توییتر) منتشر شده که آن را در دستان یک نفر نشان می‌دهد. هنوز مشخص نیست که این کنسول دقیقا چه نسخه‌ای از پلی استیشن 5 است اما ممکن است همان نسخه اسلیم باشد، هرچند که سایز آن در ویدیو خیلی کوچکتر از پلی استیشن 5 به نظر نمی‌رسد. از آنجاکه صحت این ویدیو تایید نشده فعلا نمی‌توان درباره آن با اطمینان صحبت کرد.

امروز همچنین تصویری از یک نسخه جدید پلی استیشن 5 فاش شده که به نظر می‌رسد با آنچه در ویدیوی بالا دیده می‌شود همخوانی دارد. ظاهرا این نسخه از نظر ارتفاع 5 سانتی‌متر کوچک‌تر از پلی استیشن 5 و از نظر ضخامت هم‌اندازه آن است. همچنین گفته شده که یک شیار مشکی به وسط آن اضافه شده و دو درگاه USB-C در جلوی آن وجود دارد. این نسخه همچنین دارای یک درایو دیسک جداشدنی خواهد بود.

در هرحال، باید منتظر بمانیم و ببینیم در زوزهای آینده چه اطلاعات بیشتری از طراحی پلی استیشن 5 اسلیم به بیرون درز پیدا می‌کند.

منبع

androidauthorityRelated Posts

دیدگاهتان را بنویسید