تماشا کنید: طراحی و رابط کاربری Glyph Notting Phone 2 فاش شد

با توجه به اینکه Phone 2 به زودی رونمایی خواهد شد، طراحی و رابط کاربری گلیف آن هم اکنون فاش شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

Marks Brownlee با نام مستعار MKBHD، یک کلیپ ویدیویی از Notting Phone 2 منتشر کرده است که طراحی آن را از همه جهات به ما نشان می دهد. این ویدیو حتی نشان می دهد که چگونه رابط کاربری جدید Glyph را می توان سفارشی کرد.

همچنین می توانید تصاویری از ویدئوی MKBHD را در زیر مشاهده کنید. همانطور که می بینید ظاهر آیفون 2 بسیار شبیه به آیفون 1 است که البته رنگ آن کمی تغییر کرده و المان های مشکی سال گذشته به خاکستری تیره تبدیل شده اند. این کمک می کند تا اجزای پشت گوشی بیشتر دیده شوند.

گلیف یا چراغ های پشت گوشی نیز طراحی جدیدی دارند. آیفون 2 بیش از دو برابر آیفون 1 دارای مناطق LED است و طراحی آن متقارن تر است. داشتن 33 ناحیه LED به جای 12 منطقه آیفون 1، کنترل دقیق تری بر نحوه عملکرد هر چراغ به شما می دهد. بنابراین LED های بیشتر به شما کمک می کنند تا اعلان های منحصر به فرد بیشتری ایجاد کنید و در یک نگاه ببینید چه اتفاقی در گوشی شما می افتد. از جمله کاربردهای جدید Glyph می توان به نمایش میزان صدا، زمان سنج، زمان رسیدن تاکسی اوبر و روشن شدن برای اطلاع رسانی خاص اشاره کرد.

در پنل جلویی، سوراخ دوربین سلفی از سمت چپ به وسط منتقل شده است. از سوی دیگر، لبه ها متقارن هستند و شیشه صاف به نظر می رسد. با این حال، ویدیوی MKBHD به ابعاد نمایشگر اشاره ای نکرده است و نمی توان گفت اندازه نمایشگر آیفون 2 چقدر است.البته با توجه به اینکه آیفون 2 کمی بزرگتر از آیفون 1 در ویدیوی MKBHD است، می توان حدس زد که نمایشگر آیفون 2 چقدر است. که صفحه نمایش آن می تواند کمی بزرگتر باشد.

ناتینینگ آیفون 2 را در 11 جولای به طور رسمی معرفی خواهد کرد. البته تا آن زمان همه چیز را در مورد این گوشی می دانیم و تنها قیمت آن در هاله ای از ابهام باقی خواهد ماند.

منبع
androidautorityRelated Posts

دیدگاهتان را بنویسید