تماشا کنید: با وان پلاس Ace 2 Pro می‌توان زیر باران هم کار کرد!

وان‌پلاس خود را برای معرفی Ace 2 Pro آماده می‌کند و به نظر می‌رسد با این گوشی حتی قادر به کار کردن زیر باران هم خواهد بود. این گوشی ظاهرا یکی از بهترین فناوری‌های نمایشگر گوشی‌ هوشمند را خواهد داشت و وان پلاس ادعا کرده که این گوشی برخی از مشکلاتی که در بسیاری از گوشی‌های موجود در بازار وجود دارد حل خواهد کرد. یکی از این مشکلات، کار نکردن گوشی با دستان خیس یا در زیر باران است.

وان پلاس اخیرا اعلام کرده که Ace 2 Pro به نمایشگر جدید +Q9 ساخت شرکت BOE مجهز خواهد شد. مزیت این پنل OLED آن است که باعث شفاف‌تر، روشن‌تر و کارآمدتر شدن صفحه‌نمایش گوشی‌ می‌شود. حالا وان پلاس گفته Ace 2 Pro از یک فناوری پیشرفته نمایشگر بهره خواهد برد که حتی گوشی آیفون 14 پرو را از نظر پاسخ لمسی در زمانی که زیر باران شدید قرار دارد شکست خواهد داد.

به گفته‌ی وان پلاس Ace 2 Pro از یک نمایشگر 6.74 اینچی با وضوح 1.5K و نرخ نوسازی 120 هرتز و فناوری HDR10+ بهره خواهد برد (درست مثل مدل استاندارد خود)، اما این نمایشگر برخلاف مدل استاندارد از یک پوشش جدید +Q9 ساخت شرکت BOE استفاده خواهد کرد. این پوشش در نمایشگرهای OLED باعث افزایش حداکثر روشنایی تا 1600 نیت و ارائه یک تجربه بهینه از نظر رنگ و شفافیت می‌شود.

با این‌حال، وان پلاس فقط به این فناوری اکتفا نکرده و گفته Ace 2 Pro همچنین از فناوری پیشرفته Rain Touch Control برای پشتیبانی از پاسخ‌های معمولی نمایشگر در شرایط سخت آب‌وهوایی مرطوب بهره خواهد برد. نکته جالب اینکه، حتی گوشی‌های سری آیفون 14 پرو فاقد چنین قابلیتی هستند.

این گوشی قرار است اوایل شهریورماه در چین معرفی شود و گفته می‌شود نسخه جهانی آن با نام وان پلاس 12R عرضه خواهد شد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *