تماس تصویری به ایکس (توییتر) اضافه می‌شود
لیندا یاکارینو، مدیرعامل ایکس (توییتر) اعلام کرد که تماس تصویری به این پلتفرم اضافه می‌شود. یاکارینو در مصاحبه با CNBC گفت: «به‌زودی امکان تماس تصویری بدون نیاز به دادن شماره تلفن خود به دیگران در پلتفرم ایکس فراهم خواهد شد.»

معرفی این قابلیت نشان‌دهنده ماموریت یاکارینو و ایلان ماسک برای تبدیل ایکس به «اپلیکیشن همه چیز» است که شامل ویدیوهای طولانی، پرداخت‌ها و اشتراک‌های خالقان محتوا خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که قابلیت تماس تصویری ایکس چگونه خواهد توانست نیاز کاربران را برطرف کند. در حال حاضر برنامه‌های زیادی مثل زوم، مایکروسافت تیمز، گوگل میت و اپل فیس‌تایم امکان تماس ویدیویی را برقرار می‌کنند. هرچند ماسک و یاکارینو در تلاش هستند تا ظاهر شرکت توییتر را تغییر دهند، اما هدف اصلی آن‌ها این است که این پلتفرم را تبدیل به محیطی برای پخش محتوای رسانه‌ای، برقراری ارتباطات و انجام پرداخت‌ها بکنند. یاکارینو در مصاحبه خود با CNBC بر این موضوع تاکید کرده است.

یکی از اولین قابلیت‌هایی که در همین راستا معرفی شده امکان انتشار ویدیوهای طولانی است. این قابلیت به کاربران توییتر آبی اجازه می‌دهد تا ویدیوهایی به مدت حداکثر دو ساعت آپلود کنند. ایکس همچنین به‌تازگی شروع به پرداخت بخشی از درآمدهای تبلیغات خود به خالقان محتوا با تعداد فالوور بالا کرده است.

یاکارینو همچمین درباره تبدیل ایکس به یک پلتفرم پرداخت پول گفت:

پرداخت‌ها: صحبت‌های زیادی درباره آن وجود دارد. این پرداخت‌ها می‌تواند بین شما و یکی از دوستان‌تان یا بین شما و یکی از خالقان محتوا باشد. بنابراین با تغییر نام تجاری توییتر چیزهای زیادی مدنظر ما بوده است.

در هر حال، باید مننظر بمانیم و ببینیم قابلیت تماس تصویری ایکس چه زمانی عرضه می‌شود.


Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *