تعداد کاربران اینستاگرام از 100 میلیون نفر گذشت




تعداد کاربران Threads به عنوان یک برنامه جدید در اینستاگرام از مرز 100 میلیون عبور کرده است که به این معنی است که رشد این برنامه سریعتر از ChatGPT است. چت بات ChatGPT OpenAI دو ماه پس از راه اندازی خود از مرز 100 میلیون کاربر عبور کرد، اما Trades تنها در چند روز به این موفقیت دست یافت. تعداد کاربران Trades را می توان در خود اینستاگرام که پایگاه کاربر Trades در نظر گرفته می شود ردیابی کرد.

ترندهای اینستاگرام از ساعات اولیه راه اندازی Khupad عملکرد خوبی داشته است. تعداد کاربران آن در دو ساعت اول به 2 میلیون و سپس به 5 میلیون، 10 میلیون، 30 میلیون و سپس 70 میلیون رسید. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا روز جمعه گفت که تریدز بسیار فراتر از انتظارات آنها بوده است.

البته Trades هنوز در مراحل ابتدایی است و باید دید چگونه با توییتر رقابت خواهد کرد. مدیر عامل اینستاگرام آدام موسری می گوید هدف متا از Threads جایگزینی توییتر نیست و این شرکت نمی خواهد Threads را به یک پلتفرم برای سیاست و اخبار تبدیل کند، بلکه می خواهد محلی برای صحبت مردم باشد.

اگرچه این اعداد مستقیماً قابل مقایسه نیستند، توییتر در نوامبر گذشته حدود 260 میلیون کاربر فعال روزانه داشت. همچنین، اخیراً وال استریت ژورنال گزارش داد که ایلان ماسک به تبلیغ کنندگان گفته است که توییتر حدود 535 میلیون کاربر فعال ماهانه قابل کسب درآمد دارد. با این حال، داده ها نشان می دهد که ترافیک توییتر در ماه های اخیر رو به کاهش بوده است و حتی متیو پرنس، مدیر عامل کلودفلر نیز این موضوع را تایید کرده است.




Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید