تصاویر واقعی از گوگل پیکسل 8 پرو فاش شده است
تصاویر واقعی از گوشی گوگل پیکسل 8 پرو در سایت Reddit منتشر شده است که طراحی آن را به ما نشان می دهد. در این پست برخی از مشخصات آن نیز فاش شد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. این تصاویر ظاهرا مربوط به نمونه اولیه پیکسل 8 پرو است که توسط تیم گوگل آزمایش شده است.

تصاویر واقعی از پیکسل 8 پرو

اگر به این تصاویر دقت کنید، می بینید که یکی از تغییرات مهم طراحی پیکسل 8 پرو، عدم وجود لوگوی «G» است که در مدل های قبلی پیکسل وجود داشت. در عوض، این گوشی دارای طراحی طرح‌دار جذابی است که حس منحصر به فردی به آن می‌دهد.

تصاویر امروز طراحی پشتی Pixel 8 Pro را نشان می دهد که دارای یک ماژول دوربین یکپارچه بیضی شکل است که سه دوربین را در خود جای داده است. در کنار دوربین ها، میکروفون، فلاش LED و سنسور دمای مادون قرمز وجود دارد. این حسگر مادون قرمز دور (FIR) احتمالاً دارای قابلیت اندازه گیری دما است و در سناریوهای مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

صفحه راه اندازی Pixel 8 Pro جزئیات جالبی را در مورد آن فاش می کند. در این صفحه می توانید رمز عبور “هاسکی” و بوت لودر “تکرار” را مشاهده کنید. علاوه بر این، کلمه “Zuma” در پشت به تراشه Tensor 3 اشاره دارد که در Pixel 8 Pro استفاده خواهد شد. انتظار می رود این تراشه سفارشی عملکرد بهتری نسبت به Tensor G2 در پیکسل 7 داشته باشد.

صفحه بوت همچنین نشان می دهد که مدل پرو دارای 12 گیگابایت رم LPDDR5 سامسونگ و 128 گیگابایت حافظه داخلی SK Hynix خواهد بود. شایعه شده است که سیستم دوربین این گوشی شامل یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، یک دوربین فوق عریض 64 مگاپیکسلی و یک دوربین تله فوتو 5x است. انتظار می رود سری گوگل پیکسل 8 اواخر امسال در ماه اکتبر معرفی شود.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید