تصاویر رندر وان پلاس 12 با دوربین پریسکوپ فاش شد
OnePlus 12 در ماه های آینده معرفی خواهد شد و اکنون رندرهای آن فاش شده است. این گوشی اولین مدل وان پلاس خواهد بود که از دوربین زوم پریسکوپی استفاده می کند.

طراحی ماژول دوربین OnePlus 12 بسیار شبیه به OnePlus 11 است و تنها تغییرات اندکی برای افزودن دوربین پریسکوپ دارد. دوربین اصلی و فوق عریض آن در ردیف بالایی ماژول در کنار یکدیگر قرار دارند، اما دوربین پریسکوپ به تنهایی در ردیف پایین قرار دارد. همکاری OnePlus و برند Hasselblad نیز در این گوشی دیده می شود و لوگوی این برند معروف بین خطوط دیده می شود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، صفحه نمایش OnePlus 12 کمی خمیده است و سوراخی در بالای صفحه برای دوربین سلفی دارد. این یک تغییر بزرگ برای OnePlus است زیرا در OnePlus 11 این بریدگی در سمت چپ قرار داشت. طبق شایعات، نمایشگر وان پلاس 12 یک پنل 6.7 اینچی OLED با فرکانس 120 هرتز و وضوح +QHD خواهد بود.

علاوه بر این، دوربین اصلی و فوق عریض OnePlus 12 احتمالاً 50 مگاپیکسلی خواهد بود. در حالی که دوربین پریسکوپ آن ممکن است یک سنسور 64 مگاپیکسلی OmniVision باشد. احتمالا برای دوربین سلفی آن از یک سنسور 32 مگاپیکسلی استفاده می شود.

نظر شما در مورد رندرهای OnePlus 12 چیست؟
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید