تجارت به زودی با اینستاگرام ادغام خواهد شد


استفاده از معاملات متا از بسیاری جهات شبیه به پلتفرم X است، اما یک استثنای کلیدی وجود دارد: این پلتفرم در حال حاضر اجازه ارسال پیام های مستقیم به سایر کاربران را نمی دهد.

به گزارش تکناک، به نظر می رسد که این موضوع می تواند به زودی تغییر کند. همانطور که توسط Engadget گزارش شده است، متا در حال حاضر در حال آزمایش قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد مستقیماً به صندوق ورودی یکدیگر پیام ارسال کنند. با این حال، به نظر می رسد که این جعبه پیام در اینستاگرام خواهد بود.

این ویژگی قبلاً برای برخی از کاربران در برنامه Trades فعال شده است. به دنبال دکمه “پیام” در بالای نمایه معاملات بگردید و با ضربه زدن بر روی فرد مورد نظر پیامی را ارسال کنید. با این حال، پیام ها به صندوق ورودی اینستاگرام گیرنده ارسال می شود.

Trades در اینستاگرام ساخته شده است و برای ثبت نام در Trades به یک حساب اینستاگرام نیاز دارید. سال گذشته، آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام اعلام کرد که این شرکت هیچ برنامه‌ای برای افزودن پیام‌های مستقیم به Threads ندارد، اما گفت متا در حال کار بر روی اتصال Threads به صندوق ورودی اینستاگرام است.

در آن زمان، موساری خاطرنشان کرد که ارائه این قابلیت به طور مستقیم در Trades به دلیل وجود رشته های پیام در دو برنامه جداگانه، سردرگمی ایجاد می کند. راه‌حل دیگر، انعکاس صندوق ورودی اینستاگرام در Threads، نیز می‌تواند باعث مشکلات عجیب مسیریابی اعلان‌ها شود. هیچ یک از این گزینه ها ایده آل به نظر نمی رسند (اگرچه متا چندین برنامه پیام رسانی دیگر مانند Facebook Messenger و WhatsApp دارد).

ماه گذشته، Threads یکی دیگر از ویژگی های محبوب توییتر، موضوعات پرطرفدار، را به برنامه خود اضافه کرد.

Related Posts