به زودی امکان حذف اکانت Trades بدون حذف اکانت اینستاگرام وجود خواهد داشت
احتمالا شما هم جزو کسانی هستید که در روزهای اخیر از طریق اینستاگرام اکانت Trades ایجاد کرده اید، اما جالب است بدانید که هیچ راهی برای حذف اکانت Trades بدون حذف اکانت اینستاگرام وجود ندارد! هنگامی که یک حساب Trades از طریق اینستاگرام ایجاد می کنید، حساب شما به آن پلتفرم مرتبط می شود و بنابراین حساب های شما به طور کامل در هر دو پلتفرم مرتبط می شود.

آدام موساری، رئیس اینستاگرام گفت که متا از این مشکل آگاه است و به دنبال راه حلی است تا به کاربران Trades اجازه دهد حساب های خود را به طور جداگانه حذف کنند. این شرکت همچنین در حال کار بر روی ویژگی هایی است که هنوز در Trades در دسترس نیستند، مانند بخش دنبال کنندگان، هشتگ ها، پشتیبانی از FedEx و امکان ارسال پیام های خصوصی. اکنون می توانید حساب تجاری خود را غیرفعال کنید، آن را خصوصی کنید یا به سادگی پست های خود را حذف کنید. البته، می توانید با ایمیل یا شماره تلفنی که با حساب اینستاگرام شما مرتبط نیست، حساب Trades باز کنید. در نتیجه این امکان وجود دارد که این دو پلتفرم کاملا از هم جدا شوند.

ما معتقدیم متا نمی توانست Trades را در زمان بهتری معرفی کند. توییتر اخیرا تغییراتی ایجاد کرده که خشم کاربران را برانگیخته است. این شبکه اجتماعی که توسط ایلان ماسک اداره می شود محدودیت جدیدی برای تعداد پست هایی که کاربران می توانند در یک روز بخوانند اعمال کرده است. پس از معرفی Trades توسط متا، حدود 10 میلیون کاربر در هفت ساعت اول به آن پیوستند و در عرض یک روز تعداد کاربران به 30 میلیون نفر رسید. پس از راه اندازی Trades، توییتر متا را تهدید به شکایت کرد. توییتر مدعی است که متا به طور غیرقانونی کارمندان سابق توییتر را استخدام کرده و اسرار تجاری و مالکیت معنوی شرکت را مورد سوء استفاده قرار داده است. ایلان ماسک درباره شکایت احتمالی علیه متا گفت: رقابت خوب است، اما تقلب خوب نیست.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید