بهبود چشمگیر تجربه کاربری در آپدیت جدید تلگرام – Tekknock


در آپدیت جدید تلگرام، ویژگی های متنوع و جذابی به این پلتفرم اضافه شده است که تجربه کاربری را بهبود می بخشد.

به گزارش TechNock، در آخرین به روز رسانی تلگرام، یک ویرایشگر قدرتمند استیکر به این پلتفرم اضافه شده است که به کاربران امکان می دهد استیکرهای سفارشی خود را مستقیماً در برنامه ایجاد کنند.

کاربران می توانند تصاویر، متن یا نقاشی ها را اضافه کنند و از استیکرهای متحرک، شکلک ها و GIF برای شخصی سازی استیکرها استفاده کنند. این ابزار به شما امکان برش دادن اشیا، حذف پس زمینه و حتی پیشنهاد شکلک ها بر اساس محتوای تصویر را می دهد.

یک تب جدید به منو اضافه شده است که به کاربران امکان می دهد پروفایل خود را همانطور که دیگران می بینند مشاهده کنند، استوری های خود را پست کنند و استوری های قبلی را برجسته کنند.

علاوه بر این، بخش جدیدی به نام “کانال ها” به صفحه جستجوی جهانی اضافه شده است که شامل کانال هایی است که اخیراً به آنها ملحق شده اید و کانال های عمومی را پیشنهاد داده اید. کاربران همچنین می توانند حداکثر سه پست را به پروفایل خود پین کنند و حداکثر تعداد واکنش های کانال افزایش یافته است. علاوه بر این، تنظیمات اعلان پاسخگو را می توان تغییر داد و کاربران ممتاز می توانند نمایش تبلیغات حمایت شده را در کانال ها فعال کنند.

با استفاده از ویرایشگر جدید استیکر تلگرام، ساخت استیکر از عکس ها، نقاشی ها، شکلک ها، گیف ها و استیکرهای متحرک بسیار آسان شده است.

به راحتی با یک لمس می توانید اجزای عکس را جدا کرده و پس زمینه را حذف کنید. همچنین می‌توانید بخش‌هایی از عکس را به صورت دستی و برای ظاهری کلاسیک‌تر حذف یا بازیابی کنید. کانتور به برچسب او اضافه شد.

برای شروع ساخت استیکر با ویرایشگر استیکر تلگرام، کافی است پنل استیکر را در قسمت ورودی چت باز کنید و سپس روی دکمه (+) ضربه بزنید.

پس از اتمام کار، می توانید استیکر را ارسال کنید یا آن را به مجموعه استیکرها اضافه کنید تا سایر کاربران بتوانند از آن در چت های خود استفاده کنند.

برای افزودن برچسب به مجموعه استیکرها، می‌توانید شکلک‌هایی را انتخاب کنید که احساسات تصویر را توصیف می‌کنند. تلگرام با استفاده از هوش مصنوعی شکلک های مناسبی را بر اساس تصویر شما پیشنهاد می کند.

از سال 2015، میلیون ها کاربر و سازندگان میم از پلتفرم تلگرام برای به اشتراک گذاری آثار خود استفاده کرده اند. هر برچسب موجود را می توان به مجموعه های مورد علاقه خود اضافه کرد و مجموعه هایی با موضوع ایجاد کرد.

برای اشتراک‌گذاری مجموعه‌های استیکر، فقط یک استیکر را برای شخصی ارسال کنید و او می‌تواند کل مجموعه را با ضربه زدن روی آن اضافه کند. هر مجموعه همچنین پیوند t.me منحصر به فرد خود را دارد.”

Related Posts