بهبود شاخص عمق ساختار داخلی از طریق ارتباط عمیق با شبکه نخبگانمدیرعامل گروه صنعتی الکترون الکترونیک گفت: یکی از نقاط قوت الکترون الکترونیک توجه به تحقیق و توسعه، تحقیق و توسعه است.

محمدحسین فهیمی در بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ افزود: در سال های اخیر با ایجاد گروه توسعه و نوآوری فناوری اسنواتک و صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر سعی در توسعه پلتفرم های داخلی خود در گروه های مختلف کالایی داشته ایم. خوب و با همکاری شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها دست متخصصان و جوانان کشور را ایجاد کنیم و این بخش را با توجه به تکنولوژی روز دنیا ارتقا دهیم.

وی ادامه داد: گروه گزینش الکترونیک در شاخص عمق ساختار داخلی پیشرفت و ارتقای زیادی داشته است. ما بسیار مفتخریم که در بین ایده‌های جوان کشور و جوانان به‌روز نیروی متخصص جذب کنیم و دانش و توانمندی گروه را ارتقا دهیم. و همچنین ارتباط عمیق تری با استارتاپ ها و دانشجویان و دانشگاه ها از طریق نمایشگاه ها و رویدادهایی مانند الکامپ داشته باشیم.

* حضور انتخاب الکترونیک در نمایشگاه ها به منظور توسعه بسترها و ارتقای بهره وری

مدیر عامل گروه صنعتی عشات الکترونیک گفت: شرکت عشات الکترونیک در راستای توسعه پلتفرم ها و ارتقای بهره وری حضور هدفمند خود در نمایشگاه ها را پررنگ تر می کند.

وی بیان کرد: حضور در نمایشگاه ها و تعامل با مصرف کنندگان، استارت آپ ها و شرکت ها قطعا به رشد این صنعت کمک می کند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید