برگ برنده آتاری برای کاربران چیست؟ – تک ناک


گروهی که در حال حاضر حق مالکیت برند بازی‌های ویدیویی اتاری را دارد، قرار است تا ساعاتی دیگر با عرضه یک محصول جدید برگ برنده جدیدی را برای کاربران رو کند.

به گزارش تکناک، حساب رسمی Atari X (توییتر) یک ویدیو کوتاه از نمایی بسیار نزدیک به چیزی که به نظر یک کنسول بازی کلاسیک Atari 2600 می‌آید، منتشر کرده است. سپس ویدیو محو می‌شود و تنها لوگوی شرکت و عبارت “فردا” باقی مانده است.

برخی حدس‌ها توسط کاربران X به نمایش گذاشته می‌شود، شامل بسته DLC برای مجموعه ۵۰ بازی اخیر اتاری برای صاحبان Xbox، PlayStation و Switch است.

همچنین پیشنهاد شده که ممکن است یک کنسول جدید Atari Flashback با مجموعه ۵۰ بازی اتاری ترکیب شده باشد. حساب آتاری به این حدس‌ها پاسخ داده و اشاره کرده است که برنامه‌های بزرگتری دارد.

شرکت پیش‌تر اعلام کرده بود که یک کنسول بازی Atari VCS “الهام گرفته از دوران رترو” را با کمک سرمایه‌گذاری جمعی تولید خواهد کرد. سرانجام در سال ۲۰۲۰، این کنسول که بیشتر شبیه یک کامپیوتر کوچک است، عرضه شد.

اتاری همچنین در حال تهیه حقوق مالکیت معنوی بازی‌ها بوده است، مانند یک توافقنامه لایسنس ۱۰ ساله برای توسعه و عرضه نسخه‌های جدید بازی Rollercoaster Tycoon.

در ماه می، اتاری استودیوهای Nightdive را که توسعه‌دهنده تعدادی از بازسازی‌های بازی مانند Blood، Shadowman، Turok و اخیراً بازسازی Quake II برای شرکت id Software و Bethesda Softworks است، به خود اختصاص داد.

در اواخر ماه می، تیم سازنده در نهایت بازی اصلی System Shock را بازسازی کرد (به جای ساختن مجدد). احتمالاً اتاری ممکن است یک دستگاه کنسول کوچک کامپیوتری دیگر، یک بازی رترو جدید یا چیز دیگری که کاملاً متفاوت است، را داشته باشد.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید