با قابلیت Dreams اسنپ چت می‌توانید سلفی هوش مصنوعی بگیرید!


اسنپ چت پس از عرضه چت‌بات My AI در اوایل سال جاری میلادی، حالا قابلیت جدید Dreams را ارائه کرده است که می‌تواند سلفی‌های هوش مصنوعی تولید کند.

Dreams که در بخش Memories اسنپ چت قرار دارد، عملکردی شبیه به اپلیکیشن‌هایی مثل Lensa خواهد داشت. شما پس از آپلود عکس‌های سلفی خود در Dreams، هشت بسته مختلف برای انتخاب مشاهده خواهید کرد که اولین بسته رایگان است و هر بسته اضافی 1 دلار هزینه خواهد داشت.

هم‌اکنون کاربران اسنپ چت در استرالیا و نیوزلند به Dreams دسترسی دارد و قرار است از هفته‌های آینده، کاربران سایر کشورها نیز به آن دسترسی پیدا کنند.

جک برودی، معاون محصولات اسنپ چت می‌گوید:

ما همواره تلاش کرده‌ایم تا با ارائه قابلیت‌های سرگرم‌کننده و گاهی احمقانه و عجیب، برای کاربران خود ارزش ایجاد کنیم. Dreams هم بخشی از این تلاش‌هاست.

شما پس از آپلود سلفی خود و موافقت با شرایط سرویس Dreams، می‌توانید یکی از بسته‌ها را برای تولید عکس هوش مصنوعی انتخاب کنید. یعد از حدود 30 دقیقه، اسنپ چت به شما اطلاع خواهد داد که عکس‌هایتان آماده است.

در حال حاضر، اسنپ چت به کاربران اجازه تولید عکس‌های سفارشی را نمی‌دهد، اما ظاهرا قرار است گزینه‌های هوش مصنوعی بیشتری به آن اضافه شود.

در حالی‌که چت‌بات My AI اسنپ چت از فناوری OpenAI ChatGPT استفاده می‌کرد، قابلیت Dreams بر پایه فناوری منبع باز ساخته شده و هر سبک هنری توسط خود اسنپ چت توسعه یافته است. این شرکت قصد دارد به‌زودی به کاربران اجازه دهد تا دوستان خود را به Dreams اضافه کنند.

گفتنی است استفاده از سلفی‌های اشخاص دیگر برای ایجاد تصایر هوش مصنوعی طبق شرایط سرویس Dreams مجاز نیست. با ابن‌حال، اسنپ چت ممکن است قابلیت دیگری با نام Sponsored Dreams عرضه کند که انتخاب‌های بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.

هرچند اسنپ چت مثل سایر شبکه‌های اجتماعی در فرهنگ عمومی جا باز نکرده، اما همچنان در حال رشد است. این اپلیکیشن در سه ماهه گذشته 397 میلیون کاربر روزانه داشته است و به گفته برودی، محتوای Memories روزانه 280 میلیون بار بین کاربران به اشتراک گذاشته شده است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید