این گوشی ها قابلیت های هوش مصنوعی سامسونگ را دارند


سامسونگ قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی را به گوشی‌های پرچمدار قدیمی‌تر خود می‌آورد. این به روز رسانی به عنوان بخشی از One UI 6.1 در ماه می (پایان اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

به گزارش تکنوک، گزارش هایی از وب سایت های 9to5Google و Android Central با استناد به صحبت های نماینده سامسونگ در فروم کره ای این شرکت منتشر شده است. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد ماه آینده از طریق به روز رسانی One UI 6.1 برخی از ویژگی های Galaxy AI را به برخی از گوشی ها و تبلت های پرچمدار قدیمی خود معرفی کند.

نسخه محدودتر Galaxy AI (بدون Instant Slow-Mo) برای سری پرچمداران 2022 سامسونگ، از جمله Galaxy S22، Galaxy S22 Plus، Galaxy S22 Ultra، Galaxy Z Fold 4، Galaxy Z Flip 4، Galaxy Tab S8 و Galaxy Tab. S8 Ultra عرضه خواهد شد.

هر دستگاه همان نسخه Galaxy AI موجود در میان رده Galaxy S23 FE سامسونگ را دریافت خواهد کرد. ویژگی Instant Slow-Motion که به صورت خودکار یک ویدیوی حرکت آهسته را با ضربه زدن روی آن پخش می کند، با سری Galaxy S24 برای Galaxy AI معرفی شد. اگرچه اکنون در سری Galaxy S23 نیز موجود است.

به‌روزرسانی آتی سامسونگ دو ویژگی هوش مصنوعی Galaxy، Circle to Search و Magic Rewrite را به مدل‌های Galaxy S21، Galaxy S21 Plus، Galaxy S21 Ultra، Galaxy Flip 3 و Galaxy Fold 3 می‌آورد.

Related Posts