این زوج هندی نوزاد ۸ ماه خود را برای خرید آیفون ۱۴ فروختند!
یک زوج فقیر هندی، نوزاد شیرخوار خود را برای خرید یک آیفون ۱۴ و ایجاد ریلز اینستاگرام فروختند. البته پلیس بلافاصله مادر نوزاد و خریدار آن را بازداشت کرده، اما پدر نوزاد از دست ماموران فرار کرده است.

داستان از آن جا شروع شد که رفتار مشکوک این زوج هندی و ناپدید شدن ناگهانی بچه آن‌ها باعث باخبر شدن همسایه‌ها شد و آن‌ها موضوع را به پلیس اطلاع دادند. مادر نوزاد به فروش غیرقانونی بچه‌اش اعتراف کرده و گفته است که قصد داشتند از درآمد حاصل از این کار برای سفر به بنگال غربی و ایجاد ریلز اینستاگرام از طریق گوشی آیفون ۱۴ خود استفاده کنند. پدر بچه هم ظاهرا در فروش غیرقانونی فرزندش دست داشته است.

البته در هند، والدین زیادی اقدام به فروش فرزندان‌شان می‌کنند و این موضوع بی‌سابقه نیست، اما معامله زندگی یک کودک با یک گوشی هوشمند واقعیت تلخی را نشان می‌دهد و می‌تواند بسیار نگران‌کننده باشد.

این اتفاق ناگوار در هند یک مورد خاص نیست. داستان‌های مشابه آن در سراسر دنیا وجود دارند. برای مثال در سال ۲۰۱۶ ، یک زوج چینی نوزاد خود را برای خرید آیفون فروخته بودند. این موارد، اشاره به دنیایی دارند که در آن طمع داشتن محصولات فناوری از شفقت انسانی پیشی می‌گیرد. این موضوع باید ما انسان‌ها را به یک تفکر جدی وا دارد.

نظر شما درباره رفتار این زوج هندی برای فروش نوزاد خود برای خرید آیفون ۱۴ چیست؟
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید