ایلان ماسک نام کاربری x@ را به‌ اجبار از این کاربر توییتر گرفت!
وقتی ایلان ماسک توییتر را به ایکس تغییر نام داد، تصور می‌کردیم که کاربری که نام کاربری x@ را در اختیار دارد، به یک میلیاردر تبدیل شود؛ چرا که ماسک این نام کاربری را از او خریداری می‌کند. اما این کاربر می‌گوید ماسک این نام کاربری را بدون پرداخت هیچ مبلغی از او گرفته است.

در حال حاضر اکانت رسمی توییتر یا همان ایکس دیگر در Twitter@ در دسترس نیست و حالا X@ نام کاربری رسمی این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود. کاربر قبلی این نام با نام «جین ایکس هوانگ» می‌گوید قصدد اشته این نام کاربری را بفروشد. با این‌حال ایمیلی را روز سه‌شنبه دریافت کرده که در آن ذکر شده بود این نام کاربری به تصاحب شرکت در می‌آید. آقای هوانگ X@ را در سال ۲۰۰۷ ثبت کرده بود.

البته هوانگ می‌گوید به او پیشنهاد چند کالا از شرکت ایکس و همچنین دیداری با مدیرعامل شده اما هیچ انگیزه مالی مطرح نبوده است. حالا نام کاربری او به x12345678998765@ تغییر کرده که اصلاً به‌خوبی نام کاربری اولیه او نیست.

توییتر حق تغییر نام کاربری را برای خود محفوظ می‌دارد

البته خوب است بدانید توییتر در واقع هیچ خلافی مرتکب نشده است. اگر به صفحه قوانین استفاده از توییتر سری بزنید، در بخش چهارم و بند دوم درج شده که توییتر می‌تواند نام کاربری کاربران را در صورت لزوم و بدون هیچ مسئولیتی از آن‌ها بگیرد.

پیش از این‌که ایلان ماسک نام کاربری ایکس را بگیرد، آقای هوانگ گفته بود اگر پیشنهاد خوبی دریافت کند مایل است نام کاربری خود را بفروشد. با این‌حال به نظر می‌رسد دیگر قرار نیست چیزی عاید او شود!


Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید