ایسوس شایعه تعطیلی بخش ذن‌فون را رد کرد
دیروز یک رسانه تایوانی با انتشار گزارشی ادعا کرد که ایسوس بخش گوشی‌های سری ذن‌فون خود را تعطیل کرده و کارکنان این بخش به بخش راگ‌فون منتقل شده‌اند. امروز ایسوس با انتشار بیانیه‌ای این گزارش را رد کرده است.

همچنین شایعاتی کاهش تعداد کارمندان بخش کامپیوترهای شخصی ایسوس در چین و تایوان وجود داشت که ایسوس در بیانیه خود به آن اشاره‌ای نکررده است. با این‌حال، این شرکت اطمینان داده که سری ذن‌فون و راگ‌فون به قوت خود باقی خواهند ماند.

در بیانیه ایسوس آمده است:

ما شایعه مربوط به گوشی زنفون 10 را که گفته شده آخرین نسل سری ذن‌فون خواهد بود رد می‌کنیم. ما همچنان به تولید گوشی‌های هوشمند ذن‌فون و راگ‌فون ادامه خواهیم داد. ایسوس خود را متعهد به مشتریان و کسب وکارهای گوشی‌های هوشمندمان می‌داند. لطفا برای برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به گزارش مالی سه ماهه دوم 2023 ایسوس مراجعه کنید و منتظر محصولات ما در سال 2024 باشید.

در گزارش درآمد ایسوس ذکر شده است که این شرکت قصد دارد با توجه به تجربه اولین زیان مالی خود در چهار سال گذشته تغییراتی در ساختار خود ایجاد کند. رد شایعه تعطیلی بخش ذن‌فون ایسوس می‌تواند خبر خوبی برای علاقمندان گوشی‌های پرچم‌دار جمع‌جور باشد.

همان‌طور که می‌دانید ایسوس آخرین بازمانده از سازندگان گوشی‌های جمع‌وجور پرچم‌دار است. سری ذن‌فون این شرکت که در سال‌های اخیر نقدهای خیلی خوبی هم دریافت کرده، برای علاقمندان به گوشی‌های کوچک ایده‌آل است. در هر صورت خروج یک برند بزرگ دیگر از بازار گوشی‌های هوشمند به هیچ‌وجه خبر خوبی نخواهد بود. در سال‌های گذشته ال‌جی و تقریباً اچ‌تی‌سی از این بازار خارج شده و سونی موبایل هم فعالیت خود را کاهش داده است. به همین‌خاطر تکذیب تعطیلی بخش ذن‌فون خبر خوبی محسوب می‌شود.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید