ایسوس دیگر اجازه آنلاک کردن بوت لودر گوشی را به کاربر نمی‌دهد
ایسوس تصمیم گرفته دیگر اجازه آنلاک کردن بوت لودر گوشی را به کاربران ندهد! چندین کاربر گزارش داده‌اند که در تماس با پشتیبانی فنی ایسوس به آن‌ها اعلام شده آنلاک کردن بوت لودر ذنفون 9 غیرفعال شده و در ذنفون 10 نیز چنین امکانی وجود نخواهد داشت.

آنلاک کردن بوت لودر به کاربران اجازه می‌دهد تا نرم افزارهای موجود را دانگرید کنند یا اینکه اپلیکیشن‌های شخص‌ثالث مختلفی را روی گوشی خود نصب کنند. همچنین برای روت کردن گوشی نیز ابتدا باید Bootloader را آنلاک کنید. ایسوس یکی از شرکت‌هایی بود که اجازه این کار را می‌داد، اما حالا به نظر می‌رسد که آن را متوقف کرده است.

ایسوس اخیرا تائید کرده بود که تا سه ماهه سوم 2023 یعنی تقریبا زمانی که ذنفون 10 را عرضه می‌کند، تغییراتی در قابلیت آنلاک کردن Bootloader گوشی ایجاد خواهد کرد. بسیاری از کاربران از این موضوع اظهار نارضایتی کرده‌ند و برخی دیگر نیز گزارش داده‌اند که تیم پشتیبانی ایسوس از این موضوع اطلاعی نداشته است.

به نظر می‌رسد که در پاسخ‌ تیم‌های پشتیبانی ایسوس به سوال کاربران ناهماهنگی وجود دارد و به همین‌خاطر باید منتظر بمانیم و ببینیم که کدامیک از اطلاعات منتشرشده درست هستند. در واقع ایسوس هنوز رسماً این موضوع را تأیید یا تکذیب نکرده است؛ موضوعی که می‌تواند روی انتخاب کاربران حرفه‌ای یا همان پاور یوزرها تأثیرگذار باشد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید