ایسوس بخش ذن‌فون را تعطیل می‌کند: دیگر خبری از پرچم‌دارهای جمع‌وجور نخواهد بود
به نظر می‌رسد ایسوس بخش ذن‌فون خود را تعطیل کرده و کارمندان آن را به بخش راگ‌فون و سایر واحدها منتقل کرده است. این اقدام می‌تواند به معنای پایان خط تولید گوشی‌های سری ذن‌فون باشد.

طبق گزارشی که وب‌سایت تایوانی Technews منتشر کرده، ایسوس در حال تغییر ساختار داخلی خود است. این شرکت در همین راستا بخش‌هایی از شرکت خود را تعطیل کرده است. یکی از قربانیان این تغییرات، بخش ذن‌فون است که ظاهرا کاملا تعطیل شده و کارمندان آن به تیم راگ‌فون و سایر بخش‌های ایسوس پیوسته‌اند.

این گزارش همچنین می‌نویسد ذن‌فون 10 آخرین گوشی سری ذن‌فون خواهد بود. بنابراین، با توجه به تعطیلی بخش ذن‌فون بعید است که جانشینی برای این گوشی عرضه شود. گفتنی است ایسوس به‌تازگی اجازه آنلاک کردن بوت لودر را برای دارندگان گوشی‌های ذن‌فون متوقف کرده بود.

چند هفته پیش هم مشخص شد که ایسوس سیستم‌عامل‌های قدیمی ذن‌فون را از وب‌سایت خود حذف کرده است. ظاهرا هدف ایسوس از این کار، اطمینان از استفاده کاربران از سیستم‌عامل‌های به‌روز بوده است.

ایسوس هنوز گزارش Technews را تائید نکرده، اما تعطیلی ذن‌فون می‌تواند ضربه بزرگی به اکوسیستم گوشی‌های هوشمند وارد کند. هرچند ما می‌توانیم امیدوار باشیم که ایسوس در آینده گوشی‌های بیشتری با برند راگ‌فون معرفی کند، اما هیچ چیزی نمی‌تواند جای سری ذن‌فون را برای علاقمندان گوشی‌های جمع‌وجور پر کند.

نظر شما درباره تعطیل شدن بخش ذن‌فون ایسوس چیست؟

منبع

androidauthorityRelated Posts

دیدگاهتان را بنویسید