ایرباد بی‌سیم آدیوتکنیکا ATH-TWX7 با نویزکنسلینگ هیبریدی معرفی شد


شرکت Audio-Technica از ایرباد بی‌سیم آدیوتکنیکا ATH-TWX7 با نویزکنسلینگ هیبریدی رونمایی کرد. قیمت آن از 1249 یوان (176 دلار) شروع می‌شود.

مشخصات آدیوتکنیکا ATH-TWX7

ATH-TWX7 دارای طراحی جمع‌وجور و ارگونومیک است که از افتادن آن از گوش جلوگیری می‌کند. این ایرباد دارای ساختار هیبریدی با سختی ترکیبی است که باعث افزایش راحتی در استفاده‌های طولانی‌مدت می‌شود. وزن هرکدام از گوشی‌های آن 4.7 گرم و وزن کیس شارژ 47.5 گرم است.

آدیوتکنیکا ATH-TWX7 از فناوری نویزکنسلینگ دیجیتال هیبریدی بهره می‌برد. این فناوری از میکروفون‌های دوگانه MEMS برای ضبط صدای محیط و انتقال آن به یک پردازنده حذف نویز با دقت بالا استفاده می‌کند. این ایرباد قادر به حذف نویز 38 دسی‌بل است.

البته برای مواقعی که شنیدن صدای محیطی لازم است، ATH-TWX7 صدای محیطی واضحی را ارائه می‌دهد و از میکروفون‌ها برای دریافت صدای اطراف استفاده می‌کند که برای آگاهی از محیط هنگام پیاده‌روی و تمرین بسیار مفید است.

ایرباد بی‌سیم جدید آدیوتکنیکا دارای درایورهای 5.8 میلی‌متری است و از بلوتوث 5.1 پشتیبانی می‌کند. همچنین یک حالت تاخیر کم برای انتقال بی‌وقفه صدا وجود دارد که برای تماشای ویدیو یا بازی مناسب است. در ضمن، این ایرباد از کدک‌های LDAC، AAC و SBC پشتیبانی می‌کند.

آدیوتکنیکا ATH-TWX7 می‌تواند با یکبار شارژ تا 6.5 ساعت پخش مدوام با قابلیت حذف نویز و در مجموع 20 ساعت در صورت استفاده از کیس شارژ را ارائه دهد. این ایرباد از شارژ سریع نیز پشتیبانی می‌کند و فقط با 15 دقیقه شارژ 60 دقیقه پخش را ارائه می‌دهد.

ATH-TWX7 دارای قابلیت‌های دیگری مانند اتصال مالتی دیوایس است که به شما اجازه می‌دهد تا به طور همزمان به دو دستگاه متصل شوید. کاربران از طریق اپلیکیشن اختصاصی Connect می‌توانند تنظیمات مختلفی را به دلخواه خود سفارشی‌سازی کنند، مثلا تنظیم استایل صوتی، تنظیم اکولایزر و حتی عملکرد تایمر شخصی. این ایرباد همچنین از استاندارد IPX4 برای مقاومت در برابر آب پشتیبانی می‌کند.

همانطور که گفته شد آدیوتکنیکا ATH-TWX7 هم‌اکنون در فروشگاه JD.com به قیمت 1249 یوان (176 دلار) قابل دسترس است.

Related Posts