ایجاد گروه بدون نام در واتساپ امکانپذیر شد – تک ناک


واتساپ امروز یک ویژگی جدید معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد گروه‌ها را در این اپلیکیشن بدون نیاز به نام‌گذاری ایجاد کنند.

به گزارش تکناک، این ویژگی به کاربران کمک می کند تا یک گروه ایجاد کنند، حتی اگر هنوز درباره موضوعی تصمیم نگرفته باشند یا نیاز به ایجاد سریع آن داشته باشند.

با این حال، برخلاف گروه‌های معمولی واتساپ که می‌توانند تا 1024 نفر را به آنها اضافه کنند، گروه‌های بدون نام محدود به حداکثر شش نفر خواهند بود. شرکت اعلام کرده است که این گروه‌ها براساس کاربرانی که به گروه اضافه می‌شوند، به طور پویا نام‌گذاری می‌شوند.

نام گروه برای هر شرکت کننده به صورت متفاوت نمایش داده می‌شود، بسته به اینکه چگونه مخاطبان را در تلفن همراه خود ذخیره کرده‌اند. اگر به یک گروه بدون نام با افرادی که شماره تلفن آن‌ها را ذخیره نکرده‌اند، بپیوندید، شماره تلفن شما در نام گروه قابل مشاهده خواهد بود، به گفته اپلیکیشن. این نشان می‌دهد که احتمالاً این ویژگی بیشتر برای دوستان و خانواده‌ای است که با همدیگر آشنا هستند.

شرکت قصد دارد در طی چند هفته آینده، ویژگی جدید متمرکز بر گروه را به صورت جهانی عرضه کند.

آخرین بروزرسانی واتساپ درست چند روز پس از اضافه شدن پشتیبانی از عکس‌های با کیفیت HD این اپلیکیشن پیام‌رسان انجام شده است. اپلیکیشنی که بیش از دو میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد، نیز در حال کار بر روی ارائه پشتیبانی از ویدیوهای با کیفیت HD در آینده نزدیک است.

در چند هفته گذشته، واتساپ برنامه خود را با ویژگی‌هایی از جمله به اشتراک گذاری صفحه نمایش در هنگام تماس‌های ویدیویی و قابلیت ضبط و به اشتراک گذاری پیام‌های ویدیوی کوتاه به‌روزرسانی کرده است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *