اگزینوس با گلکسی S23 FE و Galaxy S24 باز می گردد


در چند ماه گذشته، انتشار چندین گزارش حاکی از آن است که گلکسی اس 23 FE به جای تراشه اسنپدراگون از چیپست Exynos بهره خواهد برد. در اوایل این ماه، این گوشی در Geekbench مشاهده شد و چیپست Exynos 2200 را نشان داد. به طور مشابه، بسیاری از گزارش ها ادعا می کنند که سامسونگ می تواند نسخه Exynos 2400 گلکسی S24 را در برخی مناطق عرضه کند. امروز، گزارش دیگری تأیید می کند که گلکسی اس 23 FE و گلکسی اس 24 می توانند با تراشه های اگزینوس عرضه شوند.

Galaxy S23 FE با چیپست Exynos 2200 عرضه می شود

طبق گزارش جدید Pocket-Lint، سامسونگ گلکسی اس 23 FE را اواخر امسال عرضه خواهد کرد و مهمتر از آن، این گوشی با چیپست اگزینوس عرضه خواهد شد. با این حال، در اوایل ماه جاری، گلکسی اس 23 FE نیز با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 در بنچمارک Geekbench مشاهده شد که نشان می دهد سامسونگ می تواند نسخه اسنپدراگون این دستگاه را در چند کشور نیز عرضه کند.

نسخه مجهز به اسنپدراگون این دستگاه به احتمال زیاد تنها در ایالات متحده عرضه خواهد شد. سایر مناطق می توانند نسخه Exynos دستگاه را دریافت کنند.

Galaxy S24 دارای تراشه Exynos 2400 در اروپا و آسیا خواهد بود

این نشریه همچنین ادعا می‌کند که گلکسی S24 با یک تراشه اگزینوس در فوریه 2024 وارد بازار می‌شود. با این حال، می‌گوید نوع Exynos این گوشی تنها در اروپا عرضه خواهد شد. این گزارش مطابق با گزارش های قبلی است. در ایالات متحده، سامسونگ به احتمال زیاد Galaxy S24، Galaxy S24+ و Galaxy S24 Ultra را با چیپست کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 3 عرضه خواهد کرد. بازارهای آسیایی مانند هند نیز می توانند Galaxy S24 مجهز به اگزینوس را دریافت کنند.

طرفداران سامسونگ در کشورهای اروپایی و آسیایی از عملکرد ضعیف چیپست های قبلی اگزینوس در مقایسه با همتایان اسنپدراگون خود خسته شده اند. تنها امید آنها با گلکسی S24 این است که اگزینوس 2400 از مشکلات شناخته شده قبلی مانند داغ شدن بیش از حد، کاهش عملکرد، مودم کم کارآمد و مشکلات تخلیه باتری رنج نبرد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید