اپل ممکن است روی مک مینی M3 کار کند


انتظار می رود اپل به زودی پردازنده نسل بعدی M3 خود را عرضه کند.  محصولات مختلفی از این برند به این چیپست مجهز  خواهد شد که انتظار می رود یکی از آنها Mac Mini PC جدید باشد.

اپل در حال آزمایش مک مینی مجهز به M3 است

این خبر از مارک گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود منتشر شده است. ظاهرا این مدل جدید در حال حاضر توسط غول کوپرتینویی در حال آزمایش است. کامپیوتر مک آینده دارای مدل شناسایی شده 15،12 است، اگرچه به طور خاص ذکر نشده است که آیا یک مدل کوچک است یا خیر. این گزارش حاکی از آن است که رایانه شخصی مرموز اپل دارای یک CPU هشت هسته ای و یک CPU 10 هسته ای خواهد بود. علاوه بر این، این چیپست با 24 گیگابایت رم جفت می شود و روی macOS Sonoma 14.1 اجرا می شود.

از نظر مشخصات، این موضوع آن را کاملاً شبیه به مدل پایه مک مینی مجهز به M2 می کند. اگرچه مدل پایه فقط 8 گیگابایت رم دارد. بنابراین مک مینی جدید ممکن است حافظه پایه بالاتری داشته باشد یا احتمالاً یک نوع حافظه بالاتر از مدل پایه باشد. اگر این خبر صحت داشته باشد، اپل در حال کار بر روی تعدادی مک‌بوک M3 است.

گورمن اظهار داشت که این مک های M3 احتمالاً پیش از سه ماهه اول مالی سال 2024 در بازار عرضه خواهند شد.  هنوز مشخص نیست که آیا این شرکت روی نسخه M3 مک پرو و مک استودیو نیز کار می کند یا خیر. بنابراین در مورد اطلاعات بیشتر باید منتظر بمانید، برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید