اپل تاریخ رونمایی از آیفون 15 را اعلام کرد: ۲۱ شهریورماه منتظر باشید
سرانجام دعوتنامه‌ها از راه رسیدند. تاریخ رونمایی از آیفون 15 و همچنین آیفون 15 پلاس، پرو و پرو مکس (که شاید اولترا نام بگیرد) رسماً اعلام شد. اپل قصد دارد در ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریورماه) ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی (۲۰:۳۰ به وقت ایران) از گوشی‌های پرچم‌دار نسل جدید خود رونمایی کند. این رویداد به صورت آنلاین از وب‌سایت apple.com نیز پخش خواهد شد.

اپل برای این رویداد نام «Wonderlust» را انتخاب کرده که یک بازی با کلمه wanderlust به معنی «میل شدید به سفر» است. اما در مورد اپل واژه سفر احتمالاً به شگفتی تغییر خواهد کرد و اپل قصد دارد همه را شگفت‌زده کند.

مشخصات احتمالی آیفون 15

به لطف قانون جدید اتحادیه اروپا، انتظار داریم همه آیفون‌های جدید اپل به‌جای درگاه منسوخ لایتنینگ از USB-C استفاده کنند. اما احتمالاً تنها نسخه‌های پرو از سرعت USB 3 بهره می‌برند. همچنین گفته می‌شود هر دو نسخه پرو از بدنه تیتانیومی استفاده کرده که جایگزین استیل نسل‌های گذشته می‌شود. علاوه بر این آیفون 15 پرو مکس که شاید آیفون 15 اولترا نام بگیرد، برای اولین بار به دوربین تله‌فوتو پریسکوپی مجهز می‌شود.

آیفون‌های جدید همچنین به‌جای سوییچ بی‌صدا یا ویبره به دکمه قابل شخصی‌سازی اکشن مثل اپل واچ اولترا مجهز خواهند شد. همچنین گفته می‌شود جزیره پویا به هر چهار مدل آیفون خواهد آمد.

از لوگوی اپل در این دعوتنامه می‌توان به رنگ‌های جدید نسخه پرو نیز پی برد. گفته می‌شود امسال اپل رنگ‌های تیتانیومی، مشکی، نقره‌ای و آبی تیره را در نظر دارد.

سایر محصولات رویداد اپل

با این‌که هیچ‌چیز قطعی نیست، ممکن است اپل، درگاه USB-C را به ایرپادها نیز بیاورد. همچنین احتمال رونمایی از اپل واچ سری 9 و اپل واچ اولترا 2 نیز وجود دارد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید