اولین تصاویر ویوو ایکس فولد 3 قابلیت اتصال به مک را نشان می‌دهند!بر اساس آخرین گزارش‌ها، گوشی تاشو ویوو ایکس فولد 3 (vivo X Fold 3) احتمالاً با طراحی جدید و بازنگری شده‌ای عرضه خواهد شد. امروز اولین تصاویر از این گوشی تاشو جدید منتشر شده و منبع افشاگر مشهور دنیای فناوری با نام Ice Universe، با انتشار این تصاویر در حساب کاربری خود در ویبو نشان داده که ویوو ایکس فولد 3 از طریق اتصال از راه دور به رایانه‌های مک اپل نیز قابل اتصال خواهد بود! با ما در دیجی رو همراه باشید.

رابط کاربری این گوشی تاشو همچنین از حالت تقسیم صفحه نیز پشتیبانی می‌کند و به این وسیله می‌توان قسمت پایین را به یک صفحه کلید مجازی تبدیل کرده و از گوشی به عنوان یک لپ‌تاپ بسیار کوچک استفاده کرد. در حالی که علاقه‌مندان برند اپل مدت‌هاست منتظر عرضه دستگاه تاشو این شرکت هستند، ویوو ایکس فولد 3 می‌تواند تاحدودی آن‌ها را با آنچه که احتمالاً در آینده وارد بازار خواهد شد، آشنا کند.

این تصاویر تغییرات دیگری را نیز در طراحی بدنه گوشی نشان می‌دهند. لبه‌های گوشی هوشمند ویوو ایکس فولد 3 نسبت به مدل نسل پیش خمیدگی و انحنای کمتری خواهد داشت و بلندگوی پایین که در پنل جلویی قرار گرفته، متفاوت از گذشته خواهد بود. در ضمن، دوربین سلفی روی صفحه نمایش داخلی اکنون در گوشه بالای سمت راست تعبیه شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب ویوو ایکس فولد 3، کلید پاور تخت آن است که این نوع طراحی معمولاً نشانه تعبیه شدن اسکنر اثر انگشت در داخل دکمه پاور می‌باشد. با این حال، هر دو اسکنر اثر انگشت ویوو ایکس فولد 2 در زیر نمایشگرهای درونی و بیرونی آن قرار داشت و باید دید آیا ویوو تجدید نظری در این بخش کرده است یا نه. البته، این احتمال وجود دارد که ویوو ایکس فولد 3 در دو مدل معمولی و پرو عرضه شود و مدل معمولی به واسطه حذف برخی ویژگی‌ها مانند اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر، گزینه مقرون به صرفه‌تری باشد.


Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید