اولین تصاویر از “Galaxy A25 5G” به بیرون درز کرد.سامسونگ گلکسی A24 4G را در اوایل ماه می، درست دو ماه پیش معرفی کرد، اما ظاهرا این شرکت در حال حاضر روی نسخه جدیدتر آن، Galaxy A25 5G کار می کند. تصاویر رندر شده ای از مدل معرفی نشده امروز به بیرون درز کرده است که گوشی هوشمندی را نشان می دهد که تقریباً شبیه به A24 4G است.

زمان افشای این محصول جدید عجیب است، زیرا نام گلکسی A25 نشان می دهد که این گوشی جانشین A24 خواهد بود که تنها چند هفته است که عرضه شده است. اما شاید اتفاق دیگری در حال وقوع است.

این فقط یک حدس است، اما ممکن است که گلکسی A25 5G در ابتدا با نام Galaxy A24 5G عرضه شود و بنا به دلایلی سامسونگ تصمیم گرفته است نسل شبکه را از 4G به 4G ارتقا دهد. 5G، شماره خود را از 24 به 25 تغییر دهید. با توجه به این فرض، ظاهر کلی این دو گوشی و اینکه به زودی پس از مدل دیگر عرضه می شود، کاملا منطقی است. حدس می زنیم که سامسونگ بنا به دلایلی تصمیم گرفت این گوشی را با نام A25 5G تغییر نام دهد، شاید این تصور را ایجاد کند که یک دستگاه بسیار جدیدتر است!

به هر حال، گلکسی A25 5G با توجه به منبع این رندرها دارای ابعاد 162 x 77.5 x 8.3 میلی متر خواهد بود. برای مقایسه، ابعاد گلکسی A24 4G 162.1 x 77.6 x 8.3 میلی متر است. بنابراین مشاهده می شود که در عمل این دو تفاوت معنی داری در اندازه ندارند. همین امر در مورد نمایشگر نیز صدق می کند که گفته می شود پنل 6.44 اینچی است.

از دیگر اطلاعات فاش شده، می توان به اسکنر اثر انگشت تعبیه شده در دکمه پاور، جک 3.5 میلی متری هدفون و دوربین سه گانه پشتی اشاره کرد. همانطور که می بینید، گوشی نشان داده شده در تصویر مشکی است، اما اگر رنگ های بیشتری در زمان عرضه در دسترس باشد، تعجب نخواهیم کرد.

هنوز مشخص نیست که گلکسی A25 5G چه زمانی به طور رسمی معرفی می شود، اما به محض انتشار اطلاعات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.


Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید