اولین آپدیت Notting Phone 2 منتشر شد: بهبود کیفیت دوربین
با توجه به اینکه Phone 2 به تازگی راه اندازی شده است و اکنون اولین به روز رسانی خود را دریافت می کند. فروش آنلاین این گوشی قرار است تا چند روز دیگر آغاز شود.

طبق تغییرات این به‌روزرسانی، به نظر می‌رسد که با یک به‌روزرسانی بسیار بزرگ روبرو هستیم. این به روز رسانی شامل بهبودهای دوربین مانند حالت پرتره با پشتیبانی از زوم 2 برابر، پشتیبانی از ضبط حرکت در حالت دوربین 50 مگاپیکسلی، قابلیت بهینه سازی HDR، وضوح عکس بهتر با زوم بین 4 برابر و 10 برابر، بهبود کیفیت دوربین در برنامه های شخص ثالث، کاهش تاخیر عکسبرداری، و الگوریتم ضد سوسو بهبود یافته است.

از سوی دیگر، بهبودهایی در عملکرد باتری، شارژدهی مقاوم، شارژ بی سیم و پایداری به اشتراک گذاری باتری و همچنین بهبودهایی در عملکرد قفل با چهره و حسگر اثر انگشت وجود دارد.

اولین به روز رسانی Notting Phone 2 همچنین باگ های مربوط به تنظیمات سریع و NFC را برطرف کرده و پایداری شبکه بهبود یافته است. برنامه Glyph Composer هم اکنون در فروشگاه Play در دسترس است و به شما امکان می دهد آهنگ های زنگ گوشی خود را مطابق با نور نویسه ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید پیشرفت کرایه اینترنت Uber را از طریق Glyph بررسی کنید و ویجت‌هایی را به صفحه قفل و صفحه نمایش همیشه روشن خود اضافه کنید. ویژگی های دیگری مانند چهار والپیپر جدید، حالت یک دست، آهنگ های زنگ Nothing Machine و صدای نوتیفیکیشن Phone 1 نیز ارائه شده است، همچنین امکان افزودن پرکاربردترین کاشی های تنظیمات سریع به طور مستقیم به صفحه اصلی و قفل گوشی وجود دارد. این آپدیت برای دانلود به 105 مگابایت حافظه رایگان نیاز دارد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید