اولین آپدیت Nothing Phone (2) پیشرفت های زیادی را برای دوربین به ارمغان می آورد


گوشی Nothing Phone (2) سرانجام هفته گذشته رونمایی شد و انتظار می رود از دوشنبه به صورت آنلاین به فروش برسد. پیش از این، برخی افراد می توانستند آن را از فروشگاه های مختلف در سراسر جهان خریداری کنند. این افراد خوشحال خواهند شد که بدانند این گوشی اولین آپدیت نرم افزاری خود را دریافت کرده است.

این به روز رسانی با توجه به تغییرات در آن بسیار اساسی به نظر می رسد. می توانید انتظار داشته باشید که بهبودهای مرتبط با دوربین مانند حالت پرتره با پشتیبانی از زوم 2 برابر، پشتیبانی از فیلم برداری حرکتی در حالت 50 مگاپیکسلی، عملکرد بهینه شده HDR در تمام صفحه، وضوح تصویر بهتر با نسبت زوم بین 4 برابر و 10 برابر، همچنین در شخص ثالث مشاهده شود. برنامه ها کیفیت دوربین را بهبود بخشیده و تأخیر عکسبرداری را کاهش می دهند که الگوریتم تثبیت بهتری نیز دارند.

علاوه بر این، این به روز رسانی بهبود عملکرد باتری و شارژ، شارژ بی سیم بهتر و پایداری به اشتراک گذاری باتری و بهبود عملکرد باز کردن قفل با چهره و اثر انگشت را نیز به ارمغان می آورد. موارد دیگری نیز در این به روز رسانی بهبود یافته است. با ما همراه باشید تا آخرین اخبار فناوری را ببینید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید