انتشار ویدیوی مفهومی جدید ویندوز 12 – One Knock


یک ویدیوی مفهومی برای ویندوز 12 منتشر شده است که در آن یک منوی استارت بازطراحی شده، یک پنل ویجت منعطف و روش‌های جدیدی برای سفارشی کردن ظاهر رایانه شخصی شما به نمایش گذاشته شده است.

من گزارش میدم تکناک، ویندوز 12 هنوز به طور رسمی منتشر نشده است، اما این نام توسط بسیاری به عنوان نام سیستم عامل بعدی مایکروسافت استفاده می شود. اطلاعات موجود حاکی از آن است که مایکروسافت در حال توسعه یک سیستم عامل با نام رمز Hudson Valley است. در حال حاضر شایعات، اخبار و گزارش هایی در مورد به روز رسانی های آینده رایانه شخصی وجود دارد.

Zach Boden، ویرایشگر رسانه، تمام اطلاعاتی را که در مورد ویندوز 12 دارد جمع آوری کرده است، از جمله این واقعیت که احتمالاً در نیمه دوم سال 2024 منتشر خواهد شد. گفته می شود که مایکروسافت در حال کار بر روی صفحه قفل جدید، صفحه ورود به سیستم و اعلان است. مرکز. اطلاع رسانی

در حالی که همه اینها جالب است، اما نمی‌توانیم ببینیم که ویندوز 12 دقیقاً چه شکلی خواهد بود. در اینجا یک ویدیوی مفهومی جدید از YouTuber AR 4789 ارائه شده است. این ویدیو فقط نگاهی اجمالی به ظاهر ویندوز 12 را نشان می دهد و فرصتی برای بحث در مورد آینده ویندوز فراهم می کند.

منوی استارت نشان داده شده در ویدیو به نظر ترکیبی از ویندوز 11 و ویندوز 10 است. این منو مانند منوی استارت ویندوز 11 در وسط صفحه قرار دارد و جلوه شفافیت دارد. همچنین منوی All Apps مشابه ویندوز 10 در کنار آن ظاهر می شود.

برگه منوی شروع پیشنهادی با لیستی از موارد اخیر جایگزین شده است، بنابراین می توانید پیمایش کنید و موارد بیشتری را مشاهده کنید.

پنل ویجت ویندوز 11 هنوز در ویندوز 12 وجود دارد، اما با برخی پیشرفت های بزرگ.

ویجت ها را می توان به راحتی کشیده و روی دسکتاپ رها کرد. علاوه بر این، می‌توان آن‌ها را به راحتی در پنل مرتب کرد، مشابه کاشی‌های زنده در ویندوز 10. علاوه بر این، ویجت‌های جدید و مفید دیگری مانند راه‌انداز برنامه‌ها نیز وجود دارد.

در این تغییر که بسیار مورد استقبال قرار گرفت، پانل ویجت از تبلیغات و فید MSN حذف شد. در ویدیوی مفهومی نیز گزینه های تم جدید وجود دارد. این گزینه ها، اگرچه خیلی متفاوت نیستند، اما راه های جدیدی برای سفارشی کردن ظاهر رایانه شما ارائه می دهند.

با نزدیک شدن به انتشار سیستم عامل بعدی مایکروسافت، احتمالا ویدیوهای مفهومی بیشتری برای طرفداران منتشر خواهد شد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید